شهردار تهران در واکنش به انتقاد پلیس نسبت به طرح ترافیک گفت: پلیس که تنها تعیین‌کننده نیست؛ طرح ترافیک در شورای ترافیک تهران مطرح و تصویب شده‌ است.

حناچي

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، پیروز حناچی ظهر امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره تاثیر تعطیلی مدارس بر کاهش آلودگی هوا گفت: تعطیلی مدارس باعث کاهش ۳۰ درصدی ترافیک می‌شود که به تبع آن می‌تواند بر کاهش آلودگی هوا هم تاثیر بگذارد. وی همچنین درباره انتقاد رئیس شورای شهر تهران از معرفی نشدن مقصران برف روز شنبه گذشته در تهران هم گفت: برخی افراد مقصر در این مسئله برکنار شدند.

شهردار تهران در ادامه در پاسخ به این پرسش که آیا کاهش اعتبار برف‌روبی عامل اصلی ایجاد مشکل در برف اخیر بود، خاطر نشان کرد: ممکن است پیکانکارانی که با ما کار می‌کنند سر قیمت‌ها مباحثی داشته باشند اما این موضوع قابل حل است.

حناچی درباره سهمیه بنزین تاکسی‌های فعال در سطح شهر تهران گفت: خودروهایی که فعالیت‌شان جایی ثبت شده از جمله تاکسی‌های اینترنتی و خودروهای دارای پلاک تاکسی حتما سهمیه داده می‌شود، آنهایی هم که فعالیت‌شان جایی ثبت نشده، قرار شده به آنها کمک شود و جزئیات این طرح را باید از وزیر نفت بپرسید.

وی درباره کاهش تعداد دوچرخه‌های عمومی در سطح شهر اظهار کرد: به خاطر شرایط اخیر به دلیل اینکه تعدادی از دوچرخه‌ها آسیب دیدند، تعدادشان کم شده است اما بنای ما کم کردن تعداد دوچرخه‌های عمومی سطح شهر نیست.

کد خبر 466007

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی