فرمانده سپاه محمدرسول الله تهران بزرگ با بیان اینکه به‌زودی از اطلاعات پشت پرده اغتشاشات اخیر مردم را مطلع می‌کنیم، ‌گفت:‌ آمریکا، اعراب دست پرورده آمریکا و رژیم صهیونیستی امروز نگران و مستاصل هستند.

یزدی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، سردار محمدرضا یزدی روز دوشنبه در اجتماع عظیم گردان های بسیج شهرداری تهران در سالن هفتم تیر تصریح کرد: شبی که آن اتفاق در تهران رقم خورد و اغتشاش شد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به جای آماده شدن برای استیضاح در کنار معاونان خود وضعیت ایران را رصد می کرد.

وی ادامه داد: به‌جز آمریکا، اعراب دست پرورده آمریکا و رژیم صهیونیستی نیز همین کار را انجام می دادند.

سردار یزدی گفت: مردم ما  در مقابل این اقدام اغتشاشگران ایستاده و نقشه هایشان نقش برآب شد، اما فکر نکنید حرکت ساده ای بود و ارازل و اوباش آمدند این اقدام را رقم زدند بلکه آمریکایی ها و رژیم صهیونیستی پشت پرده اغتشاشات بودند و پول هنگفتی خرج شد.

وی تصریح کرد: پس از اغتشاشات کشور ناوهای آمریکا پس از مدت‌ها دوباره به سمت منطقه حرکت کردند و این نشان می‌دهد طرف ما در اغتشاشات اخیر تنها چند تن از  اراذل اوباش قمه به دست نبودند.

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران با اشاره به سوء مدیریت‌ها در کشور گفت: اگر سوء مدیریت‌های حال حاضر کشور در هر کشور دیگری وجود داشت به طور حتم آن کشور به چند دسته تقسیم می‌شد و باید به این نکته آگاه باشیم اگر امروز ایران اسلامی کشوری یکپارچه است به دلیل قدرت و تفکر نیروهای مخلص بسیجی است.

سردار سلامی با بیان اینکه بسیج گام ها و اراده دشمنان را سست و مردد می کند، توضیح داد: بسیجیان ما در مقابل دروغ پراکنی های دشمنان تردیدی به دل راه نمی دهند و سران رژیم صهیونیستی و سایر دشمنان از بسیج شناخت ویژه ای دارند و این موضوع باعث شده که گام های آن ها مردد و تزلزل پیدا کند.

وی با تأکید بر این نکته که دشمنان ما امروز در افسردگی کامل نمی‌دانند که باید چه اقدامی در مقابل قدرت جمهوری اسلامی ایران انجام دهند، گفت: باید بدانیم آنچه که دشمن را نگران و هراسان می‌کند نگاه و تفکر بسیجی است و باید بدانیم هر کودکی در کشور که به مدرسه می‌رود و به دانشگاه وارد می‌شود عشق او ادامه راه امام و شهدا است.

وی ادامه داد: امروز بسیج دشمنان ما را پریشان و افسرده کرده و نمی دانند که باید چه کنند.

به گفته سردار یزدی، دشمنان ما سال‌هاست که در خلیج فارس هستند و وقتی پهپاد فوق مدرن آمریکایی بر فراز آب های ما وارد می شود به سمت آن شلیک و پهپاد ساقط می شود.

وی ادامه داد: پس از ساقط شدن پهپاد آمریکایی مسئولان برخی از کشورها در دیدار با مسئولان کشورمان اقرار کردند که اگر هواپیمای آمریکایی وارد سرزمین ما می شد جرات نمی کردیم آن را ساقط کنیم.

فرمانده سپاه محمدرسول الله تهران بزرگ با اشاره به ماجرای ساقط شدن پهپاد آمریکایی که وارد آب‌های سرزمینی ایران شده بود، گفت: موشکی که این پهپاد را ساقط کرد ساخت و تولید داخل است.

سردار یزدی با تأکید بر این نکته که امروز مسئولیت بزرگی بر دوش بسیجیان کشور است، گفت: بسیجیان باید پاک دست‌ترین افراد در عمل، کم هزینه‌ترین و چشم و گوش پاک‌ترین افراد باشند.

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران با تأکید بر این نکته که بسیجیان سرباز ولایت هستند، گفت: سربازان ولایت محکم، استوار، چشم پاک و حامی، ولی در مقابل دشمنان باشند.

سردار یزدی تهران تصریح کرد: امروز در چهلمین سالگرد تأسیس بسیج با درود به روح امام خود ما بسیجیان هم عهد و هم میثاق می‌شویم تا گام‌های خود را محکم و قلب‌های خود را به امام و خشم خود را به دشمنان هدیه کنیم.

او تأکید کرد: آماده‌ایم گام دوم انقلاب را از ۴۰ سال اول پرقدرت‌تر و استوارتر رقم بزنیم و باید به این نکته تأکید کرد که امام و رهبرمان در ۴۰ سالگی بسیج در بیانیه گام دوم از ما و بسیجیان توقع بیشتری دارند.

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران با تأکید بر این نکته که باید بایستیم و مقاومت کنیم گفت: پیروزی و موفقیت جمهوری اسلامی ایران دور نیست و آرمان‌های انقلاب اسلامی دست یافتنی است و باید بدانیم امروز بسیجیان ما در ایران و در کشورهای جهان اسلام شکل گرفته و آزموده شده‌اند و در این آزمون‌ها راه رسیدن به هدف را آموخته‌اند.

وی با تأکید بر این نکته که دشمنان در سوریه زمین‌گیر شده‌اند گفت: زمین گیری دشمنان ذلت آن‌ها را نشان می‌دهد و سفر چراغ خاموش رئیس جمهور آمریکا به کشورهای منطقه ذلتی است در مقابل سفر فرمانده نظامی ما که به کشور و منطقه سفر می‌کند کار خود را انجام می‌دهد و بعد از برگشتن او تازه دشمنان ما متوجه سفر او می‌شوند.

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران تأکید کرد: جنگ آمریکا با نوزاد در گهواره است، زیرا شیر خشک و دارو را تحریم می‌کند و باید بدانیم دشمنان سیلی خوردند که زنگ سیلی آن‌ها صدادار بود.

سردار یزدی تصریح کرد: در ۴۰ سالگی انقلاب بیانیه گام دوم رهبر را باید سرلوحه قدم‌های خود قرار دهیم و با بصیرت و روشنگری در آحاد مردم به دنبال خدمت به کشور باشیم.

کد خبر 465527

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =