دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵
۰ نفر

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری عامل تخریب یکی از شعبات بانک مسکن در غرب پایتخت خبر داد.

اعتراض

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، سرهنگ علی محمدی رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت با بیان اینکه با تخریب و آتش زدن تعدادی از بانک‌ها و شکستن شیشه آن‌ها در شهر تهران توسط تعدادی از آشوبگران در پی ناآرامی‌های اخیر موضوع در دستور کار تیم‌هایی از ماموران پلیس امنیت قرار گرفت، گفت: با دریافت گزارش تخریب و به آتش کشاندن یکی از شعبات بانک مسکن در غرب تهران، بلافاصله کارشناسان پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت به محل وقوع جرم در حوالی خیابان جنت آباد شمالی اعزام شدند.

وی گفت: در تحقیقات میدانی مشخص شد که تعدادی از آشوبگران با حمله ور شدن به برخی از اماکن دولتی به ویژه بانک مسکن قصد اغتشاش و برهم زدن نظم عمومی در این منطقه را داشتند که پس از تخریب و آتش زدن بانک مذکور قبل از حضور ماموران از محل گریختند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه با بررسی‌های تکمیلی سر نخ‌هایی از هویت عامل اصلی این تخریب به دست آمد، عنوان کرد: با شناسایی مخفیگاه متهم، هماهنگی‌های قضائی انجام و روز گذشته متهم دستگیر شد و برای تحقیقات بیشتر به پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی این پلیس انتقال یافت.

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی با بیان اینکه متهم ۳۰ ساله است و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد، خاطر نشان کرد: تحقیقات پلیسی برای دستگیری سایر همدستان وی ادامه دارد.

کد خبر 465522

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار