مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران اعلام کرد وام پرداختی به رانندگان برای نوسازی ناوگان تاکسیرانی از ۴۰ به ۵۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرد.

تاكسي فرسوده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علیرضا قنادان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران در تشریح بسته حمایتی سازمان تاکسیرانی برای رانندگان این ناوگان، گفت: وام پرداختی به رانندگان تاکسی جهت نوسازی ناوگان از ۴۰ میلیون تومان به ۵۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرد و میزان بهره این وام نیز همان ۴ درصد است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران با تأکید بر این نکته که قیمت خودرو ثابت ماند و با افزایش نرخ بهای بنزین تغییری نکرد، گفت: در حال حاضر خودروی پژو با قیمت ۶۴ میلیون تومان به فروش می‌رسد که رانندگان تاکسی می‌توانند از وام ۵۰ میلیون تومان آن استفاده کنند و به اعتقاد من این رقم (پرداخت وام ۵۰ میلیون تومانی) اقدامی بی‌سابقه در جهت حمایت از رانندگان ناوگان تاکسیرانی است.

قنادان در تشریح ویژگی‌های وام ۵۰ میلیون تومانی جهت نوسازی ناوگان تاکسیرانی، گفت: اقساط وام و بهره آن بسیار مناسب است و رانندگان جهت دریافت وام نیازی به تأمین ضامن ندارند، زیرا خودرو در رهن قرار می‌گیرد.

کد خبر 465378
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار