رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از رسیدگی به ۲هزار تصادف رانندگی در روز گذشته از سوی مأموران پلیس راهور خبر داد.

سردار محمدرضا مهماندار

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایلنا، سردار محمدرضا مهماندار با بیان این که معمولا در روزهای برفی تصادفات جرحی و فوتی کاهش می‌یابد اما به همان میزان تصادفات خسارتی افزایش می‌یابد، گفت: روز شنبه، ۲۵ آبان‌ماه ماموران پلیس به ۲هزار تصادف خسارتی رسیدگی کردند که نشان می‌دهد لازم است با توجه به لغزندگی معابر رانندگان فاصله طولی خودرو را رعایت کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ افزود: بر اساس پیش‌بینی سازمان هواشناسی با غروب آفتاب شاهد کاهش دما و احتمال یخ‌زدگی معابر هستیم که بر همین اساس به رانندگان توصیه می‌شود سرعت مطمئنه را رعایت کنند.

وی با بیان این که سازمان هواشناسی برای فردا بارش برف و باران پیش‌بینی کرده است، گفت: بر همین اساس لازم است شهروندانی که در مناطق شمالی و کوهستانی تردد می‌کنند حتماً از زنجیر چرخ استفاده کنند تا هم خودشان را و هم خودروهای پشت سری را گرفتار ترافیک نکنند.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ همچنین تأکید کرد در روزهای برفی شهروندان حتماً زنجیر چرخ به همراه داشته باشند و تصور نکنند که زنجیر چرخ فقط برای جاده‌های کوهستانی است.

کد خبر 463702

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =