فرمانده ناجا درباره اتفاقات دو روز گذشته و اعتراضات صورت‌گرفته به گران شدن بنزین در شهرهای مختلف گفت: در پی اتفاقات روز گذشته و ایجاد خساراتی به اموال عمومی و مردمی، پلیس بلافاصله در صحنه حاضر شد و با سعه صدر مأموریت خود را انجام داد.

سردار حسین اشتری - فرمانده ناجا

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایلنا، سردار حسین اشتری اعلام کرد: پلیس بلافاصله هر اخلالی را که در روند تردد مردم و انجام کارهای روزانه‌شان ایجاد شده بود، برطرف کرد و با توجه به درخواست‌های مکرری که مردم عزیز داشتند تا ساعات پایان شب گذشته در کنارشان بود.

وی افزود: همان‌طور که استحضار دارید سران قوا، مصوبه‌ای در خصوص سوخت (بنزین) تصویب کردند و باید همه بر اساس قانون موضوعات را دنبال کنند.

وی تأکید کرد: مردم ما هرگز اجازه نمی‌دهند عده‌ای از احساسات پاکشان و این فضا سوءاستفاده کنند. ما نیز اجازه اخلال و ناامنی به اخلالگران و فرصت‌طلبان نمی‌دهیم.

فرمانده نیروی انتظامی اضافه کرد: مطمئنا نیروی انتظامی در کنار مردم و در خدمت امنیت آنان است؛ چراکه «امنیت مردم» و «حفاظت از اموال عمومی و مردمی» خط قرمز ماست.

سردار اشتری ادامه داد: بحمدالله پلیس وظایف خود را به خوبی انجام داده و در همین جا اعلام می‌کنم کسانی که قصد اخلال، بی‌نظمی و تعدی به حقوق مردم را دارند یا قانون‌گریز هستند، بدانند بر اساس قانون با آن‌ها برخورد خواهد شد.

این مقام ارشد انتظامی یادآور شد: طی روزهای اخیر به همت همکارانم، تعدادی از اخلالگران و فرصت‌طلبان شناسایی شدند و برخورد لازم با آن‌ها صورت گرفت و بحمدالله وضعیت نسبت به روز گذشته بهتر است.

به مردم عزیز تأکید می‌کنم صف خود را از صف معدود افرادی که به دنبال اخلال و بی‌نظمی هستند، جدا کنند.

سردار اشتری: اجازه نخواهیم داد روند آرامش و امنیت بسیار خوبی که امروز بر کشور حاکم است دچار اخلال شود

سردار اشتری تأکید کرد: مردم عزیز هرگونه مشاهدات، اخبار و اطلاعات خود را مبنی بر اخلال و بی‌نظمی به پلیس گزارش دهند. مراکز پلیس آماده ارائه خدمات هستند و هر کجا لازم باشد حاضر خواهیم شد و موضوعات را به سرعت رسیدگی می‌کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی بیان کرد: ایجاد هرگونه اخلال و تخریب اموال عمومی کشور از مصادیق بارز جرم است و پلیس بر اساس وظیفه ذاتی و قانونی خود با افرادی که جرمی مرتکب شوند، برخورد می‌کند.

وی ادامه داد: پلیس حافظ جان، مال، ناموس و آبروی مردم و در کنار مردم است، خط قرمز ما تعدی به حقوق مردم است امیدواریم با هوشیاری بسیار خوبی که مردم طی روزهای گذشته داشتند و صف خود را از تعداد معدودی فرصت‌طلب جدا کردند، همچنان این روند را ادامه دهند.

سردار اشتری با بیان این که در خدمت مردم و امنیت کشور هستیم، عنوان کرد: اجازه نخواهیم داد روند آرامش و امنیت بسیار خوبی که امروز بر کشور حاکم است دچار اخلال شود و خدای ناکرده کسانی بتوانند از این فضا سوءاستفاده کنند.

فرمانده نیروی انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد: بررسی‌های ما حاکی از خط‌دهی سازمان‌های ضدانقلاب و منافقین در پس پرده این تحرکات است. نهادهای امنیتی و انتظامی کشور این افراد را شناسایی و ان‌شاء‌الله در موعد مقرر به سزای اعمال خود خواهد رساند.

وی بیان کرد: امکانات خوبی در اختیار پلیس است و ما می‌توانیم برای اشراف اطلاعاتی از این امکانات استفاده کنیم و بهره ببریم.

کد خبر 463695

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =