مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به استقرار پیمانکاران برف‌روب در مناطق شمالی تهران، گفت: بر اساس آخرین گزارش اخذشده، هیچ یک از مناطق شمالی تهران به دلیل بارش برف مسدود نشده است.

تهران برفي

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تسنیم، اصغر عطایی با اشاره به بارش برف در برخی مناطق شمالی شهر تهران، اظهار کرد: در این زمینه پیمانکاران مجربی با استقرار در مناطق برفی، آماده خدمت‌رسانی هستند و بر اساس آخرین پایش از مناطق شمالی شهر تهران، موردی در خصوص بسته شدن معابر گزارش نشده است.

وی ادامه داد: البته میزان بارش برف امروز به حدی نیست که منجر به بسته شدن معابر شود و در واقع نیروهای خدمات شهری شهرداری تهران به همراه پیمانکاران مجرب به همراه ماشین‌آلات تخصصی برف‌روبی برای روزهای آتی آماده خواهند بود.

عطایی تصریح کرد: همچنین امسال تمهیداتی نیز برای برف‌روبی در بوستان‌های شهر تهران و همچنین مناطق برفی از جمله ۱، ۲، ۳، ۴، ۶، ۲۱ و ۲۲ در نظر گرفته شده که هنگام بارش برف در این محدوده‌ها نیروهای خدمات شهری شهرداری تهران به همراه پیمانکاران مجرب برف‌روبی آماده خواهند بود.

مدیر کل خدمات شهری شهرداری تهران گفت: پس از بارش باران در هفته‌های اخیر برخی محدوده‌ها دچار مشکلاتی شدند که برخی از آن‌ها مشکلات فنی داشتند و برخی نیز دچار انباشت زباله بودند که این موارد نیز با پیگیری معاونت خدمات شهری شهرداری تهران رفع اشکال شد.

کد خبر 463410

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =