رئیس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: این سازمان، مفسدان اقتصادی را به کشور باز می‌گرداند و بدانید که مقابله با مفسدان اقتصادی دیر و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد.

طائب

به گزارش همشهری آنلاین، از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان حجت‌الاسلام حسین طائب در همایش سراسری هیأت‌های نظارت بر انتخابات مجلس در مشهد با بیان این خبر افزود: وضعیت انقلاب اسلامی، وضعیتی پیش‌رونده و در حال حرکت به سمت قله‌هاست و آمریکا و اسرائیل می‌خواهند مانع از قدرت‌یابی نظام اسلامی شوند و برای ایجاد این مانع، هر کاری از دستشان بربیاید انجام می‌دهند اما تاکنون موفق نبوده اند و بعد از این نیز موفق نخواهند بود.

وی در تحلیل وضعیت کنونی آمریکا و غرب در مقابله با انقلاب اسلامی نیز گفت: آمریکایی‌ها با گزاره‌های مختلفی در برابر انقلاب اسلامی مواجه بوده‌اند یعنی ابتدا قدرت سخت و نرم مطرح بود اما از سال ۲۰۰۵ ادبیات جدیدی در مسائل امنیتی شکل گرفت و عنوان "قدرت هوشمند" و "تهدید هوشمند" وارد ادبیات امنیتی شد که این قدرت هوشمند در مواجهه با انقلاب اسلامی به کار برده شده است.

رئیس سازمان اطلاعات سپاه هدف غرب را کشاندن ایران به پای میز مذاکره برای امضای برجام‌های دفاعی و منطقه‌ای برای تأمین امنیت اسرائیل اعلام کرد و گفت: جریان نفوذ، یک جریان جدی است و ما وظیفه داریم در برابر جریان نفوذ، سد ایجاد کنیم چرا که آنها می‌خواهند عناصر وابسته به خود را وارد مجلس کنند و ما وظیفه داریم مراقبت کنیم تا افراد ضدانقلاب و مفسد وارد مجلس نشوند.

طائب افزود: در حال حاضر یکی از اقدامات جدی دشمن، شبکه‌سازی در حوزه سیاسی و نفوذ در بدنه نظام است از این‌ رو شورای نگهبان مسئول جلوگیری از ورود شبکه نفوذ به درون نظام است.

وی در بخش دیگری از سخنانش به موضوع انتخابات دوم اسفند ماه پرداخت و گفت: هجمه دشمن به شورای نگهبان در نظارت استصوابی متمرکز شده است، امروز کشور در امنیت کامل قرار دارد و احساس مردم نسبت به انقلاب احساس غرور است و احساس فساد به احساس مبارزه با فساد تبدیل شده است و دشمن این را نمی‌خواهد لذا قصد دارد که این فضا را از بین ببرد.

رئیس سازمان اطلاعات سپاه گفت: هدف ما این است که انتخابات در کمال امنیت، صحت و سلامت و با حضور حداکثری مردم برگزار شود و مجلسی در تراز گام دوم انقلاب اسلامی شکل بگیرد.

طائب افزود: دشمن، تلاش می‌کند که مشارکت را از طریق ناامیدی مردم، کاهش دهد تا در نتیجه مجلسی در تراز انقلاب اسلامی شکل نگیرد، ولی به طور قطع موفق نخواهد شد اما باید مراقبت‌های لازم هم انجام شود تا ضدانقلاب و عوامل نفوذی، وارد مجلس نشوند و این هم به همت شورای نگهبان محقق خواهد شد و البته حتماً باید دقت لازم هم صورت گیرد که حق‌الناس ضایع نشود.

کد خبر 463246

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =