شرکت سامسونگ قرارداد اختصاصی خود با شرکت Dowoo Insis را برای تولید شیشه‌ (UTG (Ultra Thing Glass تمدید کرده است.

شیشه UTG گلکسی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از آی تی سان، این شیشه‌ در اسمارتفون‌های تاشو سامسونگ مورد استفاده قرار خواهد گرفت. اختصاصی بودن این قرارداد به این معناست که شرکت Dowoo حق ندارد شیشه‌های UTG را به سایر شرکت‌ها بفروشد.

درحال حاضر، این شرکت توانایی تولید ۵۰۰.۰۰۰ هزار واحد از این شیشه را دارد. ضخامت شیشه UTG کمتر از ۱۰۰ میکرومتر بوده که انتظار داریم با ضخامت ۳۰ میکرومتر (کمتر از ضخامت موی انسان) در تلفن‌های تاشو سامسونگ تعبیه شود. البته، برخلاف نازک بودن این شیشه، مقاومت آن بیشتر از پلاستیک پلی‌آمید مورد استفاده در تلفن گلکسی فولد است.

قرارداد Dowoo Insis با شرکت سرمایه‌گذاری سامسونگ به ارزش ۱۲ میلیارد ون کره‌جنوبی و به صورت انحصاری امضا شده است. انتظار داریم که مدت زمان این قرارداد به نسبت سایر قراردادها بیشتر باشد، زیرا سامسونگ با تزریق پول به Dowoo قصد دارد تا ظرفیت تولید خود را افزایش دهد. این امر نیز با تقویت ظرفیت کارخانه‌های موجود در کره و ساخت یک کارخانه جدید در ویتنام ممکن خواهد بود.

طبق گزارشات منتشر شده، سامسونگ قصد دارد در سال آینده بین ۵ تا ۶ میلیون عدد از اسمارتفون‌های تاشو را به فروش برساند، بنابراین، Dowoo نیز باید توانایی تولید پنل‌های UTG را داشته باشد. اگر این تامین‌کننده توانایی پاسخ به نیازهای سامسونگ را نداشته باشد و آن را ناامید کند، سامسونگ در این مسیر به مشکل می‌خورد، زیرا تقاضاها برای تلفن‌های تاشو در سال‌های آینده بیشتر از امسال است.

کد خبر 462953

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =