نایوا اینوئه پس از پیروزی برابر نونیتو دونایره در رقابت‌های سوپر بوکس جهان کاری کرد تا حریفش بتواند به قولش عمل کند.

بوكس

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، نایوا اینوئه و نونیتو دونایره یکی از بهترین رقابت‌های چند سال اخیر بوکس را به نمایش گذاشتند. بوکسور ژاپنی توانست حریف فیلیپینی‌اش را شکست دهد و دو کمربند از چهار کمربند (اتحادیه جهانی بوکس و فدراسیون بین‌المللی بوکس) سنگین وزن را کسب کند. او همچنین توانست فاتح دومین دوره سوپر بوکس جهان شود.

در این رقابت‌ها به برنده "جایزه علی" را می‌دادند. این جایزه باعث شد یکی از زیباترین حرکت‌ها در تاریخ این رقابت‌ها رقم بخورد.

دو مبارز پیش از بازی با احترام با هم برخورد کردند و این موضوع پس از پایان مبارزه نیز دیده شد. اینوئه ۲۶ ساله در این مبارزه دونایره ۳۶ ساله، الگوی دوران کودکی‌اش را پیش رو داشت. به همین خاطر رقابت خیلی خاصی محسوب می‌شد. پس از پیروزی بوکسور ژاپنی، هر دو ورزشکار در رختکن با هم عکس گرفتند. تا اینجا داستان معمولی میان دو بوکسور دیده شد اما اتفاقی که پس از آن رخ داد خاص بود.

دونایره یک ویدئو در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد که در کنارش فرزندانش و جایزه علی دیده می‌شدند. بوکسور فیلیپینی به فرزندانش قول داده بود با جام به خانه برمی‌گردد، ولی با شکست نمی‌توانست این کار را انجام دهد. به همین خاطر از اینوئه خواست تا جایزه را به او بدهد. بوکسور ژاپنی بلافاصله جام قهرمانی را به او داد. در ویدئو یکی از فرزندان دونایره از اینوئه تشکر می‌کند و پیروزی‌اش را به او تبریک می‌گوید؛ اتفاقی که پیش از آن هرگز دیده نشده بود.

کد خبر 462248

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان