رئیس پلیس راه استان بوشهر از مرگ یک خانواده شش نفری بر اثر سوختن یک دستگاه خودرو پس از وقوع تصادف در ایستگاه بازرسی روستای بندو از توابع شهرستان عسلویه خبر داد.

تصادف و آتش‌سوزی

به گزارش همشهری به نقل از ایسنا، سرهنگ جابر پاپری عنوان کرد: عصر جمعه ۱۷ آبان‌ ماه، برخورد یک دستگاه خودرو سواری وانت‌مزدا با خودرو سواری پژوپارس در عسلویه موجب بروز حادثه و مرگ ۶ نفر از هموطنان‌مان شد.

وی با بیان جزئیات این حادثه گفت: خودرو پژو پارس به محض رسیدن به ایستگاه بازرسی، سرعت خود را برای عبور از مانع کاهش می‌دهد که یک وانت‌مزدا از عقب با آن برخورد می‌کند و باعث انحراف پژو پارس به لاین مخالف می‌شود.

رئیس پلیس راه استان بوشهر افزود: متاسفانه پس از این برخورد و انحراف، بر اثر انفجار کپسول گاز خودرو پژو پارس دچار حریق می‌شود و ۶ سرنشین آن بر اثر آتش‌سوزی جان خود را از دست می‌دهند.

وی تاکید کرد: تصادف رخ‌داده جرحی و خسارتی بوده است اما متاسفانه بر اثر حریق پیش‌آمده، ۶ نفر سرنشین پژو در آتش می‌سوزند. همچنین ۳ سرنشین وانت‌مزدا نیز به شدت مصدوم و راهی بیمارستان شدند.

این مقام انتظامی اظهار کرد: سرنشینان فقید خودرو پژو پارس اعضای یک خانواده شامل راننده و همسرش به اضافه سه فرزند دختر و یک فرزند پسرشان از اهالی استان هرمزگان بوده‌اند.

سرهنگ پاپری تصریح کرد: علت دقیق‌تر حادثه توسط کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است.

کد خبر 462145

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار