معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران از دستگیری برگزارکنندگان مهمانی هالووین در شهر جدید پرند خبر داد.

هالووین - کدو

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ مهدی سرپناه اظهار کرد: ماموران پلیس غرب استان تهران مدتی قبل از طریق منابع اطلاعاتی متوجه شدند فردی قصد دارد در یکی از فست‌فودها و کافی‌شاپ‌های شهرستان پرند اقدام به برگزاری جشن هالووین کند و در همین راستا نیز اقدام به اعلام فراخوان و دعوت از افراد مختلف برای حضور در این مهمانی کرده و از آنان خواسته با ظاهر ترسناک در این مراسم حاضر شوند.

وی با بیان این که در تحقیقات انجام‌شده صحت اطلاعات مذکور به تأیید رسید، گفت: در همین راستا نیز ماموران پلیس با هماهنگی مقام قضایی برای دستگیری این فرد وارد عمل شدند و با حضور در محل کافی‌شاپ این فرد را به همراه صاحب کافی‌شاپ دستگیر و به مقر پلیس منتقل کردند.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران با بیان این که این افراد قبل از هرگونه اقدامی دستگیر شدند، گفت: این افراد قصد داشتند با پوشش و ظاهر ترسناک که مختص جشن هالووین است، در معابر حاضر شوند و برای تفریح خود اقدام به ترساندن دیگر شهروندان کنند.

به گفته سرپناه، برگزاری هرگونه مراسم غیرمجاز که باعث ایجاد وحشت مردم شود و امنیت جامعه را به مخاطره بیندازد، خلاف قانون است و از سوی پلیس با آن برخورد می‌شود.

کد خبر 461687

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =