همشهری آنلاین: رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت گفت: سرعت غیرمجاز و ناتوانایی در کنترل وسیله نقلیه موجب مرگ دو شهروند تهرانی شد.

تصادف

به گزارش روابط عمومی پایگاه اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ، سرهنگ احسان مومنی در خصوص این حادثه توضیح داد: در ساعت یک بامداد چهارشنبه در مسیر شرق به غرب بزرگراه رسالت تقاطع شهید آیت، یک دستگاه سواری پژو ۲۰۶ با چهار سرنشین به علت رعایت نکردن سرعت مجاز و ناتوانایی در کنترل وسیله نقلیه با نرده‌های رفیوژ میانی بزرگراه به شدت برخورد می‌کند.

وی با بیان این‌که خودرو یادشده پس از شکستن ۷ شاخه نرده با پایه پل عابرپیاده برخورد کرد، ادامه داد: شدت ضربات به حدی بود که ۲ نفر از داخل خودرو به بیرون پرتاب شدند و در محل حادثه جان باختند.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت عنوان کرد: ۲ سرنشین دیگر خودرو نیز به شدت مصدوم و توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی به رانندگان توصیه کرد: سرعت مجاز در هر معبری را رعایت کنند تا در صورت وقوع خطر بتوانند وسیله نقلیه خود را کنترل کنند و از سوی دیگر تمامی سرنشینان خودرو تحت هر شرایطی کمربند ایمنی خود را بسته نگه دارند تا شاهد وقوع چنین حوادث دلخراشی نباشیم.

کد خبر 461001

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار