همشهری آنلاین: آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید که در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری‌ شده بود مرخص شد و به شهر مقدس قم بازگشت.

آيت الله مكارم شيرازي در بيمارستان

به گزارش ایرنا، یکی از نزدیکان آیت‌الله مکارم شیرازی با تایید این خبر، اظهار داشت: ایشان به‌منظور تکمیل شدن روند درمان و استراحت به منزل مراجعت کرده‌اند.

آیت‌الله مکارم شیرازی از روز دوشنبه هفته جاری به دلیل توصیه پزشکان و به‌منظور پیگیری روند درمان دریکی از بیمارستان‌های تهران بستری‌ شده بود و هم‌ اکنون حال عمومی ایشان مساعد است.

رهبر معظم انقلاب، رئیس‌جمهوری، آیت‌الله سبحانی مرجع تقلید شیعیان، ‌رئیس قوه قضائیه، وزیر اطلاعات، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، حجت‌الاسلام قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز و شماری دیگری از شخصیت‌ها و مقام‌های کشوری در مدت بستری بودن این مرجع تقلید با حضور در بیمارستان از آیت‌الله مکارم شیرازی عیادت کردند.

  • آیت‌الله امینی از بیمارستان مرخص شد

آیت‌الله ابراهیم امینی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز که از روز جمعه گذشته به علت بیماری گوارشی در یکی از بیمارستان‌های قم بستری‌ شده بود مرخص شد.

حضرات آیات جوادی آملی، نوری همدانی و سبحانی از مراجع تقلید، اعرافی، مقتدایی، حسینی بوشهری، استادی، سعیدی و بسیاری از اساتید و بزرگان حوزه از این استاد برجسته حوزه عیادت کرده بودند.

کد خبر 459395

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =