همشهری آنلاین: کارگاه تخصصی مدیریت کسب و کار در رسانه با تاکید بر مطبوعات با حضور رضا ابراهیم‌زاده به همت فرهنگسرای رسانه وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان ۲۴ مهر ماه ساعت ۱۶ تا ۱۸ در محل سالن اجتماعات مجتمع  مطبوعاتی برگزار می‌شود.

فرهنگسرای تخصصی رسانه کارگاه آموزشی مدیریت کسب و کار در رسانه را برگزار می‌کند.

به گفته فاطمه شفیعی مدیر فرهنگسرای تخصصی رسانه وضعیت کاغذ، گرانی و کمبود آن این روزها به معضل اصلی رسانه‌های مکتوب تبدیل شده است، و متاسفانه مشکلی جدی محسوب می‌شود که بر پیکره رسانه‌های مکتوب آسیب وارده نموده است.

شفیعی معتقد است برگزاری این دوره‌ها روش‌های به روز درآمدزایی در نشریات مکتوب در آن مطرح میشود، یکی از راهکارهایی است که می‌توان بر مشکلات اقتصادی نشریات چیره شد.

مدیر فرهنگسرای رسانه می‌گوید: مطبوعات  آیینه و نمایی از جامعه هستند که هر چه حال و روز خوش تری داشته باشند بهتر می توانند در راستای  اطلاع رسانی  و ارتقا سطح فرهنگ و هنر جامعه گام بردارند.  
 شنیدن خبر تعطیلی رسانه‌ها نشان از بحران مالی در روزنامه‌هاست که اگر کسب و کار در رسانه رونق بگیرد می‌توان جلوی این بحران را گرفت.

علاقمندان جهت شرکت در کارگاه می توانند به آدرس فرهنگسرای رسانه واقع در مجتمع مطبوعاتی  طبقه ۲ واحد ۲۰ مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۵۵۴۴۰۹۶  تماس حاصل فرمایند.

کد خبر 459088

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =