دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۳
۰ نفر

همشهری آنلاین: آثار جدید «آن پچت» ‌ و «جان سندفورد» درحالی به جدیدترین فهرست کتاب‌های داستانی پرفروش نشریه نیویورک‌تایمز راه‌ یافتند که نام رمان «وصیت‌ها» نوشته «مارگارت اتوود» ‌ در آن به چشم نمی‌خورد.

آثار پچت و سندفورد در بین پرفروش‌ها

به گزارش ایسنا، ‌ رمان «رقصنده آب» نوشته ‌ «تا- نهیسی کوتس» در دومین هفته از حضور خود در فهرست رمان‌های پرفروش بخش جلد سخت (Hard Cover) در صدر فهرست قرار گرفته است. این رمان هفته گذشته نیز با غلبه بر آثار جدید «اتوود» ‌و «کینگ» ‌در جایگاه اول این فهرست قرار گرفته بود. «تا- نهیسی کوتس» در این رمان  داستان مردی با استعدادهای ویژه‌ را که در جنگ میان بردگان و بردگی گیر افتاده است، روایت می‌کند.

در جایگاه دوم این فهرست نیز رمان «موسسه» نوشته «استفن کینگ» به چشم می‌خورد. «کینگ» در رمان «موسسه»، ‌ داستان کودکانی با مهارت‌های ویژه را روایت می‌کند که پس از ربوده شدن به یک موسسه مخوف منتقل شدند. این رمان که اکنون در چهارمین هفته از حضور خود در این فهرست به سر می‌برد در هفته گذشته نیز در همین جایگاه قرار گرفته بود.

در رتبه سوم فهرست پرفروش‌های داستانی این هفته اما نام رمان «جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» ‌نوشته «دلیا اوئنز» به چشم می‌خورد. هفته گذشته رمان‌ «وصیت‌ها» نوشته «مارگارت اتوود» ‌ در این جایگاه قرار داشت. «وصیت‌ها» در هفته اول انتشارش با استقبال قابل توجهی مواجه شده بود و حتی در جایگاه اول پرفروش‌های داستانی نیویورک‌تایمز نیز قرار گرفت، اما این هفته نام این رمان در بین پنج رمان پرفروش دیده نمی‌شود. این پنجاه و هفتمین هفته‌ای است که رمان‌ «جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» ‌ در این فهرست حضور دارد. این اثر در هفته‌ گذشته در جایگاه پنجم قرار داشت.

رمان «خانه هلندی» ‌ اثر جدید «آن پچت»، نویسنده برنده جایزه ادبیات داستانی زنان نیز در جایگاه چهارم قرار گرفت. «پچت» ‌ در «خانه هلندی» داستان خواهر و برادری را روایت می‌کند که روابط بین‌شان پس از ثروتمند ‌شدن خانوده تحت تاثیر قرار می‌گیرد.

رمان‌ «نابغه» نوشته «جان سندفورد» که درباره نزاع بین دو دپارتمان دانشگاهی است نیز در اولین هفته حضورش در جایگاه پنجم قرار گرفت.

کد خبر 458866

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی