همشهری آنلاین: معاون شهردار تهران در پاسخ به اعتراض جمعی از کارکنان مترو، تاکید کرد: به‌هیچ عنوان قصد اخراج یا تعدیل نیرو در شرکت راه آهن شهری تهران و حومه را نداریم و این صرفا یک جابه‌جایی درون سازمانی است.

پور سيد آقايي

به گزارش ایسنا، محسن پورسیدآقایی در این باره افزود: نگرانی همکاران‌مان در مترو را نادیده نمی‌گیریم اما واکنش‌هایشان به این جابه‌جایی بی‌مورد است چرا که جابه‌جایی صورت گرفته صرفا درون سازمانی است.

وی با بیان این که همکاران معترض، کارکنان شرکت راه آهن شهری تهران و حومه هستند که شغل‌شان نگهبانی یا انتظامات بوده و نظر به اتمام ساخت برخی از ایستگاه‌ها و عدم نیاز شرکت به ایشان، با هماهنگی معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران تصمیم بر به‌کارگیری آن‌ها در مناطق گرفته شده است.

معاون شهردار تهران با تاکید بر اینکه جای هیچ‌گونه نگرانی برای این عزیزان نیست، تصریح کرد: بر اساس تصمیم و تدابیر اتخاذ شده، هیچ‌گونه تغییری نه در قرارداد همکاری‌شان که همان شرکت راه آهن شهری تهران و حومه است، حاصل خواهد شد و نه در حقوق و مزایای‌شان و باز هم متذکر می‌شوم که این صرفا یک جابه‌جایی درون سازمانی است.

پورسیدآقایی با اشاره به فیلم منتشر شده از درگیری روز گذشته بین کارکنان و اعضای هیات مدیره این شرکت، تصریح کرد: متاسفانه چند نفر از کارکنان مترو سعی در تحریک و درگیری داشته‌اند تا کماکان در مترو بمانند که قطعا چنین چیزی امکان‌پذیر نیست و این افراد باید به محل‌های جدید کار خود مراجعه کنند.

کد خبر 458629

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =