حمیدرضا علی‌پور| بلافاصله بعد از شکست پرسپولیس مقابل شهرخودرو، هجوم هواداران این تیم به صفحه شخصی حسین ماهینی آغاز شد! بازیکنی که در دو بازی اخیر پرسپولیس جمعا 20 دقیقه بیشتر بازی نکرده اما خیلی‌ها دلیل این دو باخت را به‌پای او نوشته‌اند. کاپیتان دوم پرسپولیس در گفت‌وگو با همشهری به اتهامات و حواشی پاسخ داده است.

ماهيني

* پرسپولیس در ۶بازی ۳بار باخته و از صدر جدول فاصله گرفته است. شرایط را چطور می‌بینی؟

ما هم از این اتفاق ناراحت هستیم. تقریبا در همه بازی‌ها خوب بازی کردیم و شرایط تیم هر روز بهتر می‌شود. اما فقط با بدشانسی نتوانستیم نتیجه بگیریم. هم کادر فنی تغییر کرده بود و هم بازی‌های سختی را در هفته‌های ابتدایی پشت سر گذاشتیم. با این حال بد بازی نکردیم و البته توانستیم داربی را هم ببریم که اتفاق خیلی خوبی بود.

* تغییر کادر فنی چقدر در نتایج پرسپولیس نقش داشت؟

به‌نظر من هر کادر جدیدی که می‌آید به زمان احتیاج دارد تا بتواند تاکتیک‌های خود را به تیم دیکته کند. به‌خصوص که کادر فنی سابق پرسپولیس ۵سال در تیم حضور داشت. باید به کالدرون هم زمان داده شود تا به شناخت کافی برسد. کالدرون مربی بسیار خوبی است و کارنامه‌اش هم کاملا مشخص است. او احتیاجی به تعریف من ندارد. کالدرون آدم خیلی خوبی هم هست و مطمئنا در بازی‌های آینده می‌تواند خودش را نشان دهد.

* بعد از مصدومیتی که داشتی شرایطت چگونه است؟

خدا را شکر کاملا بهبود پیدا کرده‌ام و می‌توانم به پرسپولیس کمک کنم. امیدوارم بتوانم این کار را انجام دهم.

* بعد از شکست برابر شهرخودرو، هجمه زیادی علیه تو شکل گرفت!

واقعا نمی‌دانم چرا این اتفاق افتاد. من در این بازی فقط ۳دقیقه در میدان بودم و جلوی سانتر حریف را گرفتم که تبدیل به کرنر شد. در یک بازی ۱۰کرنر پیش می‌آید و نمی‌شود که بازی کرنر نداشته باشد! در بازی سپاهان هم ۱۰دقیقه بازی کردم و گل‌هایی که پرسپولیس خورد از جای دیگری بود و من باز هم تقصیری نداشتم. با این وضعیت خودم هم مانده‌ام که دلیل این هجمه و توهین‌ها چیست. البته من اصلا به این مسائل فکر نمی‌کنم. بازیکن کم‌تجربه‌ای نیستم که این هجمه‌ها روی من تأثیر بگذارد و تمام تلاش خودم را انجام می‌دهم که بتوانم به تیم کمک کنم.

* مصاحبه کالدرون درخصوص سیدجلال و شایعه اینکه حسینی خودش را به مصدومیت زده هم خیلی سروصدا به پا کرد. جریان چه بود؟

در قضیه سیدجلال بعضی از دوستان شیطنت کردند. آنها خیر و صلاح پرسپولیس را نمی‌خواهند. همه می‌دانند که جلال چقدر در سال‌های گذشته به تیم کمک کرده است. او هیچ‌وقت برای بازی کردن یا نکردن خودش را به مصدومیت نمی‌زند. من مصاحبه کالدرون را در آخر بازی دیدم و اتفاقا معتقدم حرف بدی نزد. او گفت بازیکنی که ۲هفته به‌خاطر مصدومیت تمرین نکرده نمی‌تواند بازی کند و این موضوع در مورد تمام فوتبالیست‌ها صدق می‌کند. اما بعضی‌ها به‌دنبال شیطنت کردن هستند.

کد خبر 457832

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =