سرپرست تیم کشتی اترک خراسان شمالی عنوان کرد برای خلق شگفتی پا به مسابقات لیگ گذاشته‌اند.

سبزعلي

به گزارش همشهری، مهدی سبزعلی سرپرست تیم اترک خراسان شمالی درباره ثبت‌نام دیرهنگام این تیم برای حضور در لیگ‌برتر کشتی آزاد گفت: اول جا دارد از استاندار ورزشی خراسان شمالی جناب آقای دکتر شجاعی تشکر کنم که با مساعدت ایشان حضور ما در لیگ کشتی قطعی شد. درست است که دیر شروع به بستن تیم کردیم ولی مطمئن باشید برای هیچ حریفی زنگ تفریح نیستیم و در هر مسابقه برای برد پا روی تشک خواهیم گذاشت. دیر شروع کردن دلیل بر بد بودن تیم ما نیست و عیار ما را در مسابقات لیگ خواهید دید. "

وی با اشاره به اینکه نتوانستند ملی‌پوشی را جذب کنند، گفت: "ملی‌پوش‌ها پیش از مسابقات جهانی قزاقستان جذب تیم‌های دیگر شده بودند و ما چاره‌ایی نداشتیم جز اینکه  با جوانان وارد میدان شویم. قصد داریم دو کشتی‌گیر درجه یک خارجی را به خدمت بگیریم تا خلاهای موجود در تیم‌مان را برطرف کنیم. این را هم باید اضافه کنم نگاه مسئولین تیم ما به مسابقات لیگ کشتی نگاه حمایتی به ورزش اول ایران است. به هر حال سال المپیک است و باید به فکر دستیابی به  اهداف بزرگ بود. ما برای خلق شگفتی وارد لیگ شدیم ولی منافع ملی قطعا در اولویت است. "

سبزعلی درباره میزبانی تیم اترک در هفته دوم لیگ گفت: "هفته اول لیگ استراحت داریم و در هفته دوم میزبان تیم آسانسور و پله برقی بهران هستیم. خراسان شمالی جز مناطق کشتی‌خیز ایران است و مطمئنم استقبال خوبی از این مسابقات خواهد شد. پیش از شروع مسابقات یک هفته در شهر بجنورد اردو آماده سازی داریم که با تمام قدرت در مسابقات حاضر شویم. "

سرپرست تیم اترک خراسان شمالی در پاسخ به این سوال که به مسئولان تیم قول کسب چه رتبه‌ایی را داده‌اند، گفت: "آقای شجاعی استاندار خراسان شمالی از مدیران موفق ورزشی بوده و دقیقا شرایط ورزش را درک می‌کند. در ورزش مخصوصا کشتی نمی‌توان پیش‌بینی دقیقی داشت. ما فقط قول داده‌ایم که حداکثر تلاشمان را بکنیم و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نکنیم. از آقایان تقوی‌زاده و موسوی مقدم هم تشکر می‌کنم که در این مدت حمایت بسیار خوبی از تیم اترک کردند. امیدوارم با کسب نتایج مورد قبول جواب حمایت‌های این عزیزان را بدهیم. "

کد خبر 457688

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =