همشهری آنلاین: امام جمعه اسالم در خطبه های نماز جمعه با انتقاد از نحوه ثبت نام اینترنتی خودروسازان داخلی گفت: آیا اجنه و ارواح سرگردان هم برای خودرو ثبت نام می‌کنند که سامانه‌های فروش در عرض چندین ثانیه بسته می‌شود؟ در طرفه العینی ظرفیت ثبت نام خودرو تکمیل می‌شود. این کار فقط از آصِف بن بَرخیا و اجنه حضرت سلیمان بر می‌آید.

محمد جواد باقری امام جمعه اسالم

اعتماد آنلاین نوشت: حجت الاسلام محمدجواد باقری امام جمعه اسالم در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات قاطع و انقلابی رئیس قوه قضائیه در برخورد با مفسدان اقتصادی گفت: بعضی از مفسدان با بریدن بازو هم ادب نمی شوند و باید دست و پای آنها را از خلاف قطع کرد.

باقری با انتقاد از نحوه ثبت نام اینترنتی خودروسازان داخلی گفت: آیا اجنه و ارواح سرگردان هم برای خودرو ثبت نام می کنند که سامانه های فروش در عرض چندین ثانیه بسته می شود؟ در طرفه العینی ظرفیت ثبت نام خودرو تکمیل می شود. این کار فقط از آصِف بن بَرخیا و اجنه حضرت سلیمان بر می آید.

امام جمعه اسالم ضمن تاکید بر الزام برخورد با مدیران فاسد تصریح کرد: برخی از مدیران خودروسازی خائن و فاسد هستند. نظام اسلامی فارغ از اشخاص خیانت کار و فاسد است. باید دست و پای مدیران خائن و فاسد خودروسازی را از خلاف قطع کرد. تا درس عبرتی برای دیگران باشد. موش تو سوراخ نمی رفت جارو به دمش بسته بود. خیلی ماشین های خوبی دارید!؟ حالا ثبت نام و محدودیت هم می گذارید!؟ خودرو را هم که با چندین ماه تاخیر تحویل می دهید. ظلم و اجحاف در حق مردم بس است.

کد خبر 457430

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =