همشهری آنلاین: وزیر کار از قطع یارانه حدود ۷۰۰ هزار نفر خبر داد.

شريعتمداري

به گزارش ایلنا، محمد شریعتمداری در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان همدان با بیان اینکه ۲ هزار و ۵۹۰ میلیارد ریال مجموع اعتبارات پرداخت شده به طرح‌های استان همدان است، گفت: از این رقم ۶ هزار و ۱۷۰ میلیارد ریال اعتبار به ‌بانک‌ها معرفی شده‌اند.

وزیر تعاون همچنین با بیان اینکه همدان در حوزه‌های صادراتی در حال عرضه‌های مختلفی است، گفت: افتخار ایرانی‌ها این است که این استان پناسیل‌های خوبی برای اشتغال‌زایی دارد.

وی با بیان اینکه بانک‌ها باید در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی همکاری داشته باشند، گفت: استاندار همدان روسای بانک‌هایی را که در این حوزه همکاری ندارند، عزل کنند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به همکاری و همدلی مسئولان و نمایندگان مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در مسیر توسعه و برنامه‌ریزی استان، گفت: همدان استان مستعدی است و در حوزه های صادراتی در عرصه بین المللی می‌درخشد.

شریعتمداری سود فعالیت‌های اقتصادی شستا را ۳۶۸ درصد در سال‌جاری عنوان کرد و افزود: مقرر شد تا پایان مهرماه شستا به‌طور کامل در بورس قرار گیرد و حرکت این وزارتخانه در این خصوص از بنگاهداری به سمت سهامداری خواهد بود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به حذف سه دهک از افراد یارانه بگیر گفت: با تکیه بر بانک‌های اطلاعاتی متعدد ما با تعدادی از دهک‌های سه دهک بالا شروع و کمتر از ۱۷۰ هزار خانوار از لیست یارانه بگیران را حذف کردیم و در مجموع ۶۵۰ الی ۷۰۰ هزار نفر از لیست یارانه‌بگیران حذف شدند.

کد خبر 457394

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار