همشهری آنلاین: محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در واکنش به نمایش جدید بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی ادعاهای وی را رد کرد.

ظریف هوم پیج
ظریف دوشنبه شب در توئیتی نوشت: دارنده تسلیحات هسته‌ای «واقعی» همانند چوپان دروغگو درباره یک سایت تخریب شده ادعایی در ایران، فریاد می‌زند. او و تیم ب، بی‌توجه به خون بی‌گناهان و هفت تریلیون دلار دیگر، فقط به دنبال جنگ هستند.

وزیر امور خارجه ایران در این توئیت ویدیویی از سخنرانی سال ۲۰۰۲ نتانیاهو در کنگره آمریکا را ضمیمه کرده است. این ویدیو مربوط به تشویق‌های وی برای حمله به عراق در یکی از جلسات استماع کنگره آمریکا در سال ۲۰۰۲ است.
ظریف افزود: تضمین دادن‌های وی در سال ۲۰۰۲ درباره «بازتاب‌های مثبت» حمله به عراق را به یاد بیاورید. ولی قطعا این بار وی نمی‌تواند از کنار به تماشا بنشیند.
ظریف در توئیت دیگری تصویری از صفحه اول نشریه «ساندی تایمز» مورخ پنجم اکتبر ۱۹۸۶ منتشر کرد.
ساندی تایمز در صفحه نخست خود تیتر زد: «فاش شد: اسرار زرادخانه هسته‌ای اسرائیل.» این نشریه در گزارش خود نوشته بود: نیروگاه بمب هسته‌ای اسرائیل در عمق صحرای نقب ساخته شده و بیش از بیست سال است که مخفیانه فعالیت می‌کند.
نتانیاهو روز دوشنبه در یک نمایش تازه بار دیگر ایران را به تلاش برای ساخت تسلیحات هسته‌ای متهم کرد. ادعای وی حتی با مخالفت شدید احزاب صهیونیستی مواجه شد. ایرنا

کد خبر 454481

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار