همشهری آنلاین: پرسپولیس در نخستین بازی خود در برابر پارس‌جم به میدان رفت و در نهایت توانست این تیم را با تک‌گل ترابی شکست دهد و نخستین ۳ امتیاز خود را به‌دست بیاورد.

عليپور -فوتبال

علی علیپور در این بازی با وجود دوندگی زیادی که داشت، موقعیت زیادی به‌دست نیاورد و نتوانست مانند ۲فصل گذشته در بازی اول گلزنی کند اما از طرفی تک‌گل سرخپوشان روی سماجت این بازیکن و البته تیزهوشی ترابی به ثمر رسید. با مهاجم سرخپوشان درباره نخستین بازی فصل گفت‌وگو کرده‌ایم:

واقعا از این مسئله خیلی خوسحال هستیم. بازی اول برای هر تیمی بسیار مهم است و به همین دلیل احتیاج زیادی داشتیم تا این بازی را با برد پشت سر بگذاریم و خوشبختانه این اتفاق افتاد تا ۳امتیاز بازی را به‌دست بیاوریم.

  • البته خیلی سخت به این برد رسیدید.

بله، همینطور است. حریف ما تیم دست و پا بسته‌ای نبود و حتی درنیمه اول یک‌بار توپ را به تیرک ما زدند و می‌توانستند به گل برسند. ما هم در این بازی موقعیت‌هایی داشتیم و شاید اگر در نیمه اول توپ‌های ما گل می‌شد، در ادامه کار راحت‌تر بازی می‌کردیم؛ مهم اما برای ما ۳امتیاز بود.

  • در این بازی دوندگی بسیار زیادی داشتی.

هنوز از خودم راضی نیستم. ما تازه از بدنسازی به شرایط مسابقه آمده‌ایم و به همین دلیل هنوز بدن‌های بازیکنان کاملا رها نشده است اما مطمئنا بازی به بازی بهتر از این خواهیم شد. برای ما فرقی نمی‌کند مقابل کدام حریف بازی کنیم و همه دیدند که ما یک هدف داریم و آن هم این است که در هر بازی با پیروزی از زمین خارج شویم.

  • پرسپولیس می‌تواند در این فصل هم قهرمان شود؟

واقعا کار سختی است. این فصل همه تیم‌ها خودشان را خیلی خوب تقویت کرده‌اند و قطعا فصل سختی در انتظار همه تیم‌ها خواهد بود. اما ما تیم قهرمان ۳فصل قبل هستیم و می‌خواهیم دوباره قهرمان لیگ شویم و به همین‌خاطر محکوم هستیم تمام بازی‌ها را ببریم.

  • حضور مهاجم برزیلی را چطور می‌بینی؟

 جونیور بازیکن بسیار خوبی است امیدوارم که بتواند به تیم کمک کند. واقعیت این است که فرقی نمی‌کند چه‌کسی بازی کند. این هدف همانی است که در چند سال گذشته داشتیم.

  • به آقای گلی فکر می‌کنی؟

دروغ است که بگویم فکر نمی‌کنم و می‌خواهم آقای‌گل شوم اما مهم‌تر برای من موفقیت تیم است.

کد خبر 452522

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار