همشهری آنلاین: آیین افتتاح ۵۱۶ پروژه اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی بسیج در مازندران با حضور سردار غلامرضا سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین و احمد حسین زادگان استاندار مازندران به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

افتتاح

به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین، آیین افتتاح ۵۱۶ پروژه اقتصاد مقاومتی و محرومیت‌زدایی بسیج در مازندران با حضور سردار غلامرضا سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین، سردار بابایی فرمانده سپاه مازندران و احمد حسین زادگان استاندار مازندران و مسئولین بسیج سازندگی به صورت ویدئو کنفرانس با مسئولین سازندگی شهرستان های استان مازندران برگزار شد.

این پروژه‌ها شامل ۳۶۶ پروژه مشاغل خرد خانگی، ۱۱۰ پروژه بازسازی خانه‌های محرومین و ۴۰ پروژه عمرانی و راه سازی است که به همت جهادگران بسیج سازندگی استان مازندران بوده است.

احمد حسین زادگان استاندار مازندران ضمن تشکر از جهادگران بسیجی افزود: زحمات بسیج و سپاه باعث افزایش مقبولیت نظام می شود و سیل در مازندران باعث اتحاد بین دستگاه های دولتی، بسیج و سپاه شد و حضور بسیجیان جهادگر در کنار دولت نقش موثری را در بازسازی مناطق سیل زده داشته است.

وی افزود: مدیریت جهادگران بسیجی در اجرای پروژه ها می تواند الگوی مناسبی برای دستگاه های دولتی باشد تا با دور زدن پیچ و خم های زائد اداری کار را در سریع ترین زمان انجام دهند.

وی در ادامه افزود: بعد از سیل پروژه هایی که نیاز به بازسازی سریع با کیفیت مناسب داشت را به سپاه استان می سپردم چون با استفاده از ظرفیت بسیج سازندگی کار به بهترین نحو انجام می‌شود.

سردار غلامرضا سلیمانی در پایان ضمن تقدیر از تلاش مسئولین استان برای بازسازی مناطق سیل زده ۵۱۶ پروژه اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی را با رمز مبارک "یا علی بن ابی طالب" افتتاح کرد.

کد خبر 451606

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =