همشهری آنلاین: روابط عمومی وزارت اطلاعات پیرو درج مصاحبه یکی از نمایندگان در جلسه فراکسیون ولایی مجلس با حضور وزیر اطلاعات که در برخی سایت‌ها و کانال‌ها منتشر شد، پاسخ داد.

وزارت اطلاعات

به گزارش ایسنا، در این جوابیه آمده است: روابط عمومی وزارت اطلاعات پیرو درج مصاحبه یکی از نمایندگان در جلسه فراکسیون ولایی مجلس با حضور وزیر اطلاعات (دوشنبه، ۳۱ تیرماه ۹۸)  که به نقل از خانه ملت و نیز در برخی سایت‌ها و کانال‌ها منتشر شده است، موارد زیر را به اطلاع می‌رساند:

۱- مطالب عنوان شده به نقل از وزیر محترم اطلاعات صحت ندارد و انتصاب این جملات صرفا برداشت شخصی و خلاف واقع است.

۲- مدار حرکت حرفه‌ای سربازان گمنام امام زمان (عج) به ویژه در سال‌های اخیر همواره براساس ۳ اصل شرع، قانون و اخلاق بوده و می باشد.

۳- از فعالان رسانه‌ای و سیاسی درخواست می شود در شرایطی که شاهد انعکاس اخبار دستاوردهای غرورآفرین اطلاعاتی و شکست‌های پی در پی سرویس‌های جاسوسی نظام سلطه به ویژه موساد و سیا هستیم از دامن زدن به مسائل حاشیه‌ای پرهیز کنند و به وفاق و وحدت ملی و انتشار روحیه امید در جامعه همت گمارند.

همچنین براساس قانون مطبوعات لازم است در خصوص درج اصلاحیه خبر مذکور در خبرگزاری خانه ملت و اصلاح نقل قول سایت‌ها و کانال‌های خبری از این خبرگزاری محترم اقدام و پیگیری‌های لازم صورت گیرد.

کد خبر 448995

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار