همشهری آنلاین: پنجشنبه و در جریان نخستین روز از جشنواره مجسمه‌های برفی و یخی هنرمندان مجسمه‌ساز در سه گروه استادان مدعو، دانشجویان دانشگاه هنر و پردیس هنرهای زیبا و همچنین برگزیدگان بخش فراخوان کار خود را با برف‌ها آغاز کردند. امروز هم این رقابت در ایستگاه هفت توچال، ادامه دارد.

تجسمي

پنجشنبه و در جریان نخستین روز از جشنواره مجسمه‌های برفی و یخی هنرمندان مجسمه‌ساز در سه گروه استادان مدعو، دانشجویان دانشگاه هنر و پردیس هنرهای زیبا و همچنین برگزیدگان بخش فراخوان کار خود را با برف‌ها آغاز کردند. امروز هم این رقابت در ایستگاه هفت توچال، ادامه دارد.

به گزارش ایسنا، دومین جشنواره مجسمه‌های برفی و یخی به همت مجموعه ورزشی تفریحی توچال و همکاری اداره هنرهای تجسمی و مؤسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر، در دو روز پنجشنبه و جمعه ۳۰ و ۳۱ خرداد برگزار می‌شود.

در روز نخست مجسمه‌سازان با برف‌های دپو شده طراحی مجسمه‌های خود را آغاز کردند و فردا جمعه داوران این جشنواره برترین‌ها را در هر بخش انتخاب خواهند کرد.

داوران این جشنواره نرگس حریریان، رضا قره باغی و کوروش گلناری هستند.

استادان مدعو در این جشنواره نیز عبارتند از: نادر قشقایی، کامبیز هورسان، بهزاد آقاپور، سمانه حسینی، حسین ابتهاج، حسین علی عسگری، حمیدرضا فتوحی، تهمینه میرمطهری، همایون ثابتی مطلق و منصور آذری.

روز جمعه ساعت ۱۵ مراسم اختتامیه دومین جشنواره مجسمه‌های برفی و یخی در ایستگاه هفت توچال برگزار می‌شود و عموم مردم می‌توانند برای دیدن مجسمه‌ها به ایستگاه هفت توچال بیایند.

کد خبر 444811

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =

دیدگاه خوانندگان