همشهری‌آنلاین: آمار کتابخوانی مسافران مترو با اجرای طرح کتابخانه‌ای به وسعت یک شهر در بازه زمانی اسفند۹۷ تاپایان اردیبهشت ۱۳۹۸ به ۵۵ هزار و ۵۸۹ نفر رسید.

كتابخواني در مترو

به گزارش شهرنوشت به نقل از روابط عمومی شرکت بهره‌برداری مترو، محسن محمدیان، مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اجرای طرح دسترسی رایگان مسافران مترو به یکی از سامانه‌های مجازی کتاب توسط گوشی هوشمند و یا تبلت با عنوان «کتابخانه‌ای به وسعت یک شهر» افزود: آمارها تا پایان اردیبهشت ماه سال ۹۸ نشان داد که بیش از ۵۵ هزار و ۵۸۹ مسافر از این طرح استفاده کرده‌اند.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه بیان کرد: در حال حاضر ۷۰ دستگاه برای اتصال رایگان شهروندان و مسافران محترم به این سامانه در ۲۱ ایستگاه شامل، تجریش، قلهک، شاهد، بهارستان، تهران (صادقیه)، تئاتر شهر، مصلی امام خمینی(ره)، میدان انقلاب اسلامی، میدان حضرت ولی‌عصر(عج)، میدان شهدا، شهرک اکباتان، بیمه، فرهنگسرا، آزادگان، امام خمینی(ره)، شادمان و میدان آزادی وجود دارد.

محمدیان گفت: مسافران مترو در ایستگاه‌هایی که فیدباکس در آن نصب شده است می‌توانند به مدت یک ساعت از کتاب‌های این نرم افزار به صورت رایگان استفاده کنند. البته پس از خارج شدن از مترو، نگران کتابی که در حال مطالعه آن بوده‌اند، نباشند چرا که می‌توانند در سفر بعدی ادامه کتاب را مطالعه کنند.

کد خبر 443231

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =