همشهری آنلاین: فرصت مجدد ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی در ۷ خرداد ماه فراهم شده و این آخرین مهلت برای جاماندگان این آزمون است.

ثبت‌نام آزمون دکتری

به گزارش مهر، امکان ثبت‌نام مجدد در آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی در ۷ خرداد ماه به مدت یک روز فراهم شده است و با توجه به تعویق زمان آزمون به تیر ماه، به داوطلبان توصیه می‌شود که در صورت نیاز به ویرایش فرم ثبت‌نام در ۷ خرداد اقدام کنند.

ثبت‌نام در آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد رشته‌های گروه پزشکی سال ۹۸ برای پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه (عادی رایگان)،  شهریه‌پرداز دانشگاه آزاد اسلامی و مجازی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ۳۰ بهمن ۹۷ تا ۱۰ اسفند ۹۷ انجام شد و تاکنون بیش از ۶۳ هزار نفر در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند.

زمان آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های گروه علوم پزشکی سال ۹۸ پیش از این قرار بود در روزهای پنجشنبه و جمعه ۳۰ و ۳۱ خرداد ۹۸ برگزار شود که به دلیل وقوع سیل در برخی مناطق کشور با تعویق یک ماهه در روزهای ٢٧ و ٢٨ تیر ماه برگزار شود.

فرصت مجدد ثبت‌نام و ویرایش برای جاماندگان این آزمون در روز سه‌شنبه ۷ خرداد ۹۸ فعال خواهد شد و داوطلبانی که موفق به ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی نشده‌اند یا هزینه ثبت‌نام را پرداخت کرده ولی ثبت‌نام نکرده‌اند و همچنین افرادی که نیاز به تصحیح و ویرایش اطلاعات و مدارک خود دارند، می‌توانند سه‌شنبه ۷ خرداد ۹۸ نسبت به ثبت‌نام یا ویرایش فرم ثبت‌نام اقدام کنند.

آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های گروه علوم پزشکی سال ۹۸ همه رشته‌ها در نوبت‌های صبح و عصر روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۷ و ۲۸ تیر ماه ۹۸ در شهرهای اراک، اردبیل، ارومیه، اصفهان، اهواز، ایلام، بوشهر، بندرعباس، بیرجند، تبریز، تهران، خرم‌آباد، رشت، زاهدان، زنجان، ساری، سمنان، سنندج، شیراز، شهرکرد، قزوین، قم، کاشان، کرمانشاه، کرمان، گرگان، مشهد، همدان، یاسوج و یزد برگزار می‌شود.

کد خبر 441820

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار