همشهری آنلاین: قیمت سکه تمام‌ بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴ میلیون و ۹۴۱ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۵۲ هزار و ۷۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است.

دلار و سكه

به گزارش تسنیم، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید با تغییر جزئی نسبت به آخرین قیمت‌های روز کاری قبل در قیمت ۴ میلیون و ۹۴۱ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۸۱۰ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی۲ میلیون و ۷۳۸ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۷۳۸ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۹۷ هزار تومان فروخته می‌شود.        

سکه تمام‌ بهار آزادی ۴ میلیون و ۹۴۱ هزار تومان
سکه‌ بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۸۱۰ هزار تومان
نیم‌ سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۷۳۸ هزار تومان
ربع‌ سکه یک میلیون و ۷۳۸ هزار تومان
سکه‌ گرمی ۹۹۷ هزار تومان

قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۵۲ هزار و ۷۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۷۷.۸ دلار معامله می‌شود.         

قیمت هرگرم طلای ۱۸‌عیار ۴۵۲ هزار و ۷۰۰ تومان
قیمت هرگرم‌ طلای  ۲۴عیار ۶۰۳ هزار تومان
قیمت هرمثقال‌ طلا یک میلیون و ۹۵۶ هزار تومان
قیمت‌ اونس‌ طلا ۱۲۷۷.۸ دلار

صرافی‌های بانک‌ها هم‌اکنون قیمت دلار را برای فروش به مردم، با کاهش ۱۰۰ تومانی نسبت به دیروز ۱۴ هزار و ۵۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۴ هزار و ۴۵۰ تومان خریداری می‌کنند.              

قیمت دلار ۱۴ هزار و ۵۵۰ تومان
قیمت  یورو ۱۶ هزار و ۵۰۰ تومان
قیمت درهم ۴ هزار و ۱۷ تومان
قیمت پوند انگلیس ۱۸ هزار و ۷۶۸ تومان

برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۶ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۶ هزار و ۴۰۰ تومان است. قیمت خرید و فروش یورو نسبت به دیروز ۱۰۰ تومان کاهش یافته است.

کد خبر 440802

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =