همشهری آنلاین: جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: ۲ نفر از سارقان جواهرات شهروند بیرجندی در استان هرمزگان دستگیر شدند.

سارق دستگيري

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سعید دادگر  افزود: آذرماه سال گذشته سارقان با مراجعه به خیابان عدالت شهرستان بیرجند به یک واحد آپارتمان دستبرد زدند که مقادیری طلا و جواهرات به سرقت بردند و هنگام خروج از ساختمان یکی از ساکنان مجتمع را مصدوم کردند.

وی بیان کرد: با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله بررسی صحنه جرم توسط ماموران پلیس آگاهی پیگیری شد و با اطلاعات به دست آمده از صحنه سرقت، عملیات شناسایی و دستگیری سارقان آغاز شد.

جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: ماموران در ادامه تحقیقات پلیسی به تصاویر ۲ سارق دسترسی پیدا کردند و با ارسال مشخصات آنان به سراسر کشور، متهمان را تحت پیگیرد قرار دادند.

وی تصریح کرد: با اطلاعات دریافتی، سارقان جواهرآلات شهروند بیرجندی هنگام سرقت توسط ماموران انتظامی در استان هرمزگان دستگیر شدند که با مطابقت تصاویر آنان مشخص شد سرقت در بیرجند نیز کار این سارقان بوده است.

سرهنگ دادگر با بیان اینکه متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی شده اند افزود: یکی از راه‌های پیشگیری از سرقت، تجهیز اموال و املاک شهروندان به وسایل و تجهیزات بازدارنده است که تا حد زیادی از وقوع جرایم سرقت پیشگیری خواهد کرد.

کد خبر 440425

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =