همشهری آنلاین: فرمانده نیروی دریایی ارتش(نداجا) تاکید کرد: این را دشمن بداند تا زمانی که غیورمردان نیروی دریایی ارتش از این مرز و بوم دفاع می‌کنند دشمن حتی جرات نگاه گستاخانه نمی‌تواند داشته باشد.

حسین خانزادی

به گزارش سه شنبه ایرنا از روابط عمومی ارتش، امیر دریادار «حسین خانزادی» در آئین تکریم و معارفه فرمانده منطقه دوم دریایی در جمع مسئولین کشوری و لشگری شهرستان جاسک گفت: در سایه امنیت است که ما به پیشرفت ، رشد، توسعه و شکوفایی امروز ایران اسلامی در سایه امنیت است و در نبود این امر مهم هیچ یک از این مولفه ها به درستی به انجام نمی‌رسید.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران یک کشور دریایی و برخوردار از مرزهای دریایی وسیع است که حفظ و حراست آن برعهده ی نیروهای مسلح و در راس آن نیروی دریایی ایران است و این را دشمن بداند تا زمانی که غیور مردان نیروی دریایی ارتش از این مرز و بوم دفاع می کنند، دشمن حتی جرات نگاه گستاخانه نمی تواند داشته باشد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه دریا بارها فرصت های کلانی را در اختیار کشور ما گذاشته است،اظهارداشت: امنیت موضوع اصلی یک کشور است و در دریا و نیروی دریایی از شاخص ترین بخش ها در برقراری امنیت یک کشور است.

دریادار خانزادی ضمن اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب افزود: گام دوم گامی اصلی برای تمدن سازی و شکل گیری تمدن جمهوری اسلامی ایران است که با همت جوانان این امر محقق می شود.

وی با اشاره به دیدار اخیر خود با فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی)بیان کرد: معظم له در مبحث احیای نیروی دریایی فرمودند که دو مقوله ساخت و ساز و زیر ساخت و نیروی انسانی را باید در راس امور خود قرار دهید.

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: یکی از وظایف نیروی دریایی در منطقه برقراری امنیت است تا ظرفیت تمدنی منطقه به ویژه سواحل مکران به منصه ظهور برسد و احداث فرودگاه و بیمارستان شهرستان جاسک که در حال احداث است از گام های بلند نیروی دریایی در توسعه سواحل مکران تلقی می‌شود.

در پایان این مراسم امیر دریادار خانزادی از زحمات امیر دریادار دوم «رضا عباسی» تقدیر و ناخدایکم «کوروش محرابی» به عنوان فرمانده جدید منطقه دوم دریایی ولایت معرفی کرد.

کد خبر 440410

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =