همشهری آنلاین: قیمت سکه تمام‌ بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۵ میلیون و ۱۳۱هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۷۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

سكه

به گزارش تسنیم، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید با کاهش نسبت به آخرین قیمت‌های روز کاری قبل در قیمت ۵ میلیون و ۱۳۱ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۵ میلیون و ۴۰ هزار تومان معامله می‌شود.           

سکه تمام‌ بهار آزادی ۵میلیون و ۱۳۱ هزار تومان
سکه‌ بهار آزادی طرح قدیم ۵ میلیون و ۴۰ هزار تومان
نیم‌ سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۹۰۵ هزار تومان
ربع‌ سکه یک میلیون و ۸۸۱ هزار تومان
سکه‌گرمی یک میلیون و ۹ هزار تومان

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی۲ میلیون و ۹۰۵ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۸۸۱هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی یک میلیون و ۹ هزار تومان فروخته می‌شود.

قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۷۱ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، هر مثقال طلا نیز با قیمت ۲میلیون و ۳۹ هزار تومان در بازار تهران معامله می‌شود. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۸۵.۹دلار معامله می‌شود.       

قیمت هرگرم طلای ۱۸‌عیار ۴۷۱ هزار تومان
قیمت هرگرم‌ طلای  ۲۴عیار ۶۲۷ هزار و ۹۰۰ تومان
قیمت هر مثقال‌ طلا  ۲ میلیون و ۳۹ هزار تومان
قیمت‌ اونس‌ طلا  ۱۲۸۵.۹دلار

صرافی‌های بانک‌ها هم‌اکنون قیمت دلار را برای فروش به مردم با ۱۱۰ تومان کاهش نسبت به آخرین روز هفته قبل، ۱۵ هزار و ۲۴۰  تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۵ هزار و ۱۴۰ تومان خریداری می‌کنند.           

قیمت  دلار ۱۵ هزار و ۲۴۰  تومان
قیمت  یورو ۱۷ هزار و ۱۴۰ تومان
قیمت درهم  ۴ هزار و ۲۰۷ تومان
قیمت پوند انگلیس ۲۰ هزار و ۹۳ تومان

برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۷ هزار و ۱۴۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۷ هزار و ۴۰ تومان است. قیمت خرید و فروش یورو در این صرافی‌ها نسبت به روز کاری قبل ۶۰ تومان کاهش  یافته است.

کد خبر 439967

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =