همشهری آنلاین: رئیس اتحادیه اغذیه‌فروشان زنجان گفت: با توجه به نوسانات قیمتی، نرخ واحدهای زیرنظر اتحادیه اغذیه‌فروشی آزاد است، اما نظارت می‌شود که نرخ‌ها از حد مصوب بالاتر نرود.

نرخ حلیم، آش و ساندویچ آزاد شد

ابوالفضل مهدیون امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: جلسه مربوط به فعالیت اغذیه‌فروشی‌ها در ماه رمضان و همچنین نرخ آش و حلیم در ماه رمضان برگزار شد.

رئیس اتحادیه اغذیه‌فروشان زنجان گفت: البته با توجه به نوساناتی که اخیرا داشتیم که از جمله آن افزایش دو برابری قیمت گوشت بود، از همین رو قیمت اعلام نکردیم و قیمت آزاد است.

وی تصریح کرد: البته اینطور نیست که چون نرخ مشخصی اعلام نشده نظارتی نباشد، بلکه به واحدها اعلام کردیم که اتیکت قیمت را بر اساس کیفیت نصب کنند تا مردم نیز از آن مطلع شوند.

مهدیون گفت: بر همین اساس نرخ ساندویچ، آش و یا حلیم همه آزاد است، اما اجازه نمی‌دهیم قیمت از بازه مشخصی فراتر رود و حرج و مرج نیست و قیمت‌ها تقریبا همسان خواهد بود.

رئیس اتحادیه اغذیه‌فروشان زنجان همچنین درباره فعالیت اغذیه‌فروشان در ماه رمضان نیز گفت: در مکان‌هایی که مسافر وجود دارد، فعالیت اغذیه‌فروشان را به صورت کشیک خواهیم داشت یعنی در خیام، میدان بسیج به سمت قزوین، دور فلکه هنرستان نیز به نوبت 15 روز به 15 روز ساندویچی‌ها فعالیت خواهند کرد.

وی تصریح کرد: البته فعالیت این اغذیه‌فروشی‌ها در استتار کامل انجام خواهد شد.

کد خبر 439047

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار