همشهری آنلاین: اغلب نشریات ورزشی معتبر ایتالیا امروز از خشم و عصبانیت بی‌سابقه رونالدو نوشته‌اند و اینکه تاریخ جدایی او از یووه نیز مشخص شده است.

ضرب الاجل کریس رونالدو به باشگاه یوونتوس!

به گزارش ورزش سه، کمتر کسی باور داشت که یوونتوس با انبوهی از ستاره های ریز و درشتش و در راس همه، کریستیانو رونالدو، نتواند از پس آژاکس بر بیاید و در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، وداعی تلخ با این رقابت‌ها داشته باشد.

یووه در زمین آژاکس به تساوی ۱-۱ دست یافته بود و در بازی برگشت که دو شب پیش برگزار شد نیز ابتدا با گل رونالدو پیش افتاد ولی در ادامه دو گل دریافت کرد و از لیگ قهرمانان کنار رفت.

روز گذشته نشریه کوریره دلو اسپورت در گزارشی ویژه از خشم و عصبانیت رونالدو نوشت و اینکه او قصد جدایی از یووه را دارد. امروز هم دو نشریه "لا رپولبیکا" و "گاتزتا دلو اسپورت "، گزارشاتی مشابه منتشر کرده اند.

لارپوبلیکا نوشته است که رونالدو به قدری عصبانی است که به سران باشگاه اولتیاماتوم برای جذب ستاره های بزرگ در تابستان داده است. فوق ستاره پرتغالی تیمی برنده و مدعی فتح لیگ قهرمانان برای فصل بعد می خواهد و تنها یک سال به یوونتوس مهلت داده است و اگراهداف او برآورده نشوند، تابستان ۲۰۲۰ از یووه جدا خواهد شد. طبق این گزارش، رونالدو با وجود اینکه تا ۲۰۲۲ قرارداد دارد؛  احتمال اینکه به این قرارداد پایبند بماند،  بسیار اندک است.

گاتزتا دلو اسپورت هم ادعا کرده است که رونالدو تنها در صورتی در یوونتوس خواهد ماند که فصل بعد این تیم فاتح لیگ قهرمانان شود. در واقع او قصد جدایی در تابستان پیش رو را ندارد ولی تنها یک فصل دیگر به بیانکونری مهلت خواهد داد.

رونالدو می داند که راه رسیدن توپ طلای ششم از لیگ قهرمانان می گذرد و برای او یک سال دیگر بدون اینکه جزو مدعیان توپ طلا باشد، پذیرفتنی نیست. در این بین احتمال بازگشت او به رئال هم وجود دارد هرچند که در حال حاضر چنین چیزی غیرممکن به نظر می رسد.

رونالدو در دوران حضورش در رئال،  همواره یک پای ثابت نیمه نهایی لیگ قهرمانان بود و در ۵ سال گذشته،  ۴ بار فاتح این رقابت ها شده بود و این کمک کرد تا به ۴ توپ طلا در پیراهن رئال دست یابد. در واقع با جدایی او، هم رئال و هم خودش بیش از حد تصور متضرر شدند.

کد خبر 437698

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار