همشهری آنلاین: فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: یک تن و ۱۲ کیلوگرم انواع موادمخدر در عملیات مشترک پلیس استان‌های سمنان و خراسان جنوبی کشف شد.

مواد مخدر

به گزارش ایرنا، سردار روح الامین قاسمی به خبرنگاران در سمنان اظهار داشت: در پی گزارشی از پلیس مواد مخدر استان خراسان جنوبی با پیگیری‌های اطلاعاتی ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان سمنان سرنخ‌هایی از انتقال یک محموله موادمخدر از منطقه کویری معلمان شهرستان دامغان به طُرود شهرستان شاهرود به دست آمد.

وی بیان کرد: ‌با اعزام چند تیم عملیاتی از پلیس این ۲ شهرستان و گشت‌های محسوس و نامحسوس سرانجام ۲ دستگاه خودروی مورد نظر شناسایی و عملیات دستگیری قاچاقچیان آغاز شد.
قاسمی ادامه داد: پس از فرار خودروها با مشاهده پلیس، بی ‌درنگ طرح مهار با قوت به اجرا در آمد که با شلیک به هنگام و دقیق پلیس سواری زانتیا در حوالی شهر دامغان و خودرو نیسان نیز در جاده‌های خاکی محور طُرود شهرستان شاهرود به میامی متوقف شد.

فرمانده انتظامی استان سمنان تصریح کرد: در جریان این عملیات مسلحانه یکی از سوداگران مرگ با شلیک دقیق پلیس به زانو درآمد و به بیمارستان انتقال یافت.
وی خاطر نشان کرد: در پی بازرسی‌های صورت گرفته یک تن و ۱۲ کیلو گرم انواع مواد مخدر کشف شد.

فرمانده انتظامی استان سمنان یادآور شد: این محموله شامل ۲۱ کیلوگرم شیشه، ۲۳۳ کیلوگرم هروئین و ۷۵۸ کیلوگرم تریاک بود که با حضور به موقع و اقدام منسجم پلیس به مقصد نرسید و بار دیگر سوداگران مرگ در برابر اقتدار پلیس ناکام ماندند.

کد خبر 437597

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار