همشهری آنلاین: مدیرکل راه‌آهن شمال با اشاره به راه‌اندازی دومین قطار رشت به تهران گفت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌شده و بعد از تعطیلات قطار رشت به تهران با بهترین امکانات راه‌اندازی و حرکت کرده است که امیدوارم این روند ادامه پیدا کند.

راه‌اندازی دومین قطار رشت به تهران

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، علی خدایی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه راه‌اندازی راه‌آهن رشت به قزوین باعث سهولت در رفت‌وآمد مسافران به استان گیلان شده است، اظهار کرد: سفر با قطار یکی از امن‌ترین سفرهای ممکن در دنیا است که با تلاش مسؤولان و در سفر رئیس‌جمهور به استان گیلان، راه‌آهن رشت به قزوین به بهره‌برداری رسیده تا مردم با خیال آسوده به سفر بپردازند.

وی با اشاره به راه‌اندازی دومین قطار رشت به تهران گفت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌شده و بعد از تعطیلات، قطار رشت به تهران با بهترین امکانات راه‌اندازی و حرکت کرده است که امیدوارم این روند ادامه پیدا کند.

مدیرکل راه‌آهن شمال با اشاره به اینکه حرکت قطار رشت به قزوین همه‌روزه خواهد بود بیان کرد: طبق هماهنگی‌های انجام‌شده و با پیگیری مسؤولان، هرروز شاهد حرکت قطار از رشت به تهران و از تهران به رشت هستیم که باعث رفاه بیشتر مردم در سفر می‌شود.

خدایی با اشاره به اینکه مردم گیلان برای مسافرت به مشهد مقدس می‌توانند از راه‌آهن رشت به قزوین استفاده کنند افزود: یکی از درخواست‌های مهم مردم گیلان بعد از راه‌اندازی این قطار سفر به مشهد از این طریق بوده است که خوشبختانه این امکان هم‌اکنون در این راه‌آهن و در هفته‌ای یک‌بار فراهم است.

کد خبر 436467

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =