همشهری آنلاین: آیت الله صافی گلپایگانی، آیت الله فاضل لنکرانی و نماینده آیت الله سیستانی از مراجع عظام تقلید در تماس تلفنی با نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان با سیل زدگان این خطه شمالی بویژه مردم ترکمن صحرا اظهار همدردی کردند.

مراجع تقلید با سیل زدگان گلستان ابراز همدردی کردند

به گزارش ایرنا به نقل از دفتر امام جمعه گرگان، آیت الله صافی گلپایگانی در تماس تلفنی با نماینده ولی فقیه در گلستان ضمن اطلاع از آخرین وضعیت سیل در استان و مشکلات مردم به سیدکاظم نورمفیدی گفت: سلام و همدردی اینجانب را به مردم عزیزی که گرفتار سیل شده اند و مشکلات زیادی برای آنها پدید آمده بویژه اهالی ترکمن صحرا برسانید و از مسوولین می خواهم همه توان خود را برای خدمت به مردم به کار گیرند. من دعا گوی همه شما هستم.

آیت الله فاضل لنکرانی هم در تماس تلفنی با نماینده ولی فقیه در گلستان با عموم مردم سیل زده استان بویژه اهالی ترکمن صحرا اظهار همدردی کرده و نگرانی بزرگان و فضلای حوزه علمیه قم را نسبت به مشکلات مردم سیل زده ابراز کرد.

همچنین نماینده آیت الله سیستانی در گفت و گوی تلفنی با امام جمعه گرگان آخرین وضعیت سیل زدگان گلستان را جویا شد.

حجت الاسلام شهرستانی در این تماس ضمن ابلاغ سلام و اظهار همدردی آیت الله سیستانی از مراجع معظم تقلید با مردم سیل زده استان گلستان بویژه اهالی ترکمن صحرا گفت: از همه می خواهم به کمک مردم گرفتار در سیل بشتابند.

کد خبر 435339

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =