مجموع نظرات: ۰
سه‌شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۷
۰ نفر

همشهری‌آنلاین: معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران از آغاز اجرا تخم‌مرغ‌های رنگی در سطح شهر خبر داد و گفت: از فردا ۲۱ اسفندماه اجرا طرح تخم‌مرغ‌های رنگی در ۱۰ سایت سطح شهر آغاز خواهد شد.

تخم‌مرغ رنگي

به گزارش شهرنوشت به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، سید مجتبی موسوی از آغاز اجرا بخش تخم‌مرغ‌های رنگی در چهارمین دوره از رویداد بهارستان خبر داد و در این‌باره گفت: از سه‌شنبه ۲۱ اسفندماه، اجرا طرح تخم‌مرغ‌های رنگی در دو سایت باغ فردوس و خانه هنرمندان آغاز خواهد شد.

او ادامه داد: تخم‌مرغ‌های رنگی در این دوره در دو بخش حرفه‌ای و دانشجویی اجرا خواهد شد. در بخش دانشجویی این رویداد، بالغ بر ۱۳۸۶ هنرمند، ۳۰۲۷ اثر ارائه کردند که از بین آن‌ها ۳۴۷ اثر در بین شهر اجرا خواهد شد.

معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران افزود: در بخش دانشجویی نیز ۴۹۷ اثر از ۲۲۸ هنرمند به دبیرخانه بهارستان ارسال شد که از بین آن‌ها ۶۸ اثر انتخاب و اجرا خواهد شد.

موسوی درباره محل‌های اجرای تخم‌مرغ‌های رنگی این دوره از بهارستان، گفت: در این دوره کلیه آثار تخم‌مرغ‌های رنگی در ۱۰ سایت شامل: میدان راه آهن، چهار راه ولیعصر( بوستان دانشجو)، پارک شهر، خانه هنرمندان، باغ فردوس، بلوار فرحزادی، میدان آزادی، بوستان شهدای منطقه ۱۰، فلکه اول تهرانپارس و باغ‌راه امید( بالاتر از ترمینال خاوران) اجرا خواهد شد.

او درباره شروع اجرا آثار در این دوره از بهارستان گفت: جشنواره بهارستان به شکل کلی از سه شنبه ۲۱ اسفندماه در باغ فردوس و خانه هنرمندان آغاز می‌شود اما سایر بخش‌ها در روزهای ۲۲ و ۲۳ اسفندماه کار خود را آغاز خواهند کرد و هنرمندان شروع به اجرا آثار می‌کنند.

کد خبر 434496

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار شهری

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha