همشهری‌آنلاین: گام آخر از فصل دوم سه‌شنبه‌ها با موسیقی به استقبال بهار می‌رود.

موسيقي، شهركتاب

با استقبال از سال‌ نو و هم‌زمان با پایان فصل دوم "سه‌شنبه‌ها با موسیقی" در «شهرکتاب الف»، گام آخر این برنامه در روزهای ۲۰ و ۲۱ اسفند با اجرای ۷ آنسامبل موسیقی برگزار می‌شود. این ۷ گروه، منتخب گروه‌هایی هستند که در این فصل پیش‌تر به اجرای موسیقی پرداختند.

دوشنبه ۲۰ اسفند، ساعت ۱۷ تا ۱۹ :
دوئت آکاردئون و ویولن، دوئت دوز، طهرون-تریو، آنسامبل جیپسی جز تهران

سه‌شنبه ۲۱ اسفند، ساعت ۱۸ تا ۲۱: 
کوارتت محمدآزمند، دوئت تار و سنتور، کوئینتت هام‌سا

دوشنبه بیستم اسفند، دوئت آکاردئون و ویولن توسط بهنام عمران و پویا عشقی‌نژاد، دوئت دوز توسط نیکی یغمایی (ویولن) و گلسانا شناسایی (ویلون سل) عمران اجرا خواهد شد.

در "آنسامبل جیبسی جز" تهران، موسیقی جز با هنرنمایی اشکان مختاربند (گیتار)، سعید شمس (کلارینت)، کاوه غفاری (آکاردئون)، سپیده جلیل پور (گیتار)، سروش جلیل پور (گیتار) و امین جوان (گیتار بیس) به اجرای موسیقی خواهد پرداخت.

طهران-تریو  هم با حضور سعید نیکو کلام (سنتور)، رضا میرزا رزاز (تار)، آلاله ابوترابی (عود) و با همراهی فرهاد احمدی(ضرب) به اجرای موسیقی سنتی می‌پردازند.

سه‌شنبه بیست‌و یکم اسفند، دوئت تار و سنتور  توسط آریا تولائی و محمد مسعودی اجرا خواهد شد. همچنین کوارتت محمد آزمند به اجرای "جز" تلفیقی می‌پردازند. در این اجرا وفا مصباحی (نی)، آیدین شفایی (پرکاشن)، مجید صالحی(گیتار باس) و محمد آزمند (گیتار) حضور خواهند داشت.

در برنامه "کوئینتت هام‌سا"  با موسیقی "جز فیوژن" همراه خواهیم بود. در این گروه پویان اسدیان (گیتار)، علی گرامی (درامز)، مژگان حسینی (قانون) وکاوه غفاری (آکاردئون) به اجرا می‌پردازند.

«سه‌شنبه‌ها با موسیقی» نام مجموعه برنامه‌هایی است که هر سه‌شنبه، شهر کتاب الف در فصل دوم خود میزبان هنرمندانی جوان بود. این برنامه با هدف ایجاد فضایی نزدیک و صمیمی برای هنرمندان و مخاطبان و همچنین شناساندن و معرفی سازهای موسیقی و نوازندگان مستعد آن برگزار می‌شود.

شرکت برای علاقه‌مندان آزاد است.

کد خبر 434199

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =