مجموع نظرات: ۰
یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۷
۰ نفر

همشهری‌آنلاین: مدیرعامل منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد از برگزاری پنجمین دوره جشنواره نوروزگاه عید شرقی در ایام نوروز ۹۸ در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد خبر داد.

نوروزگاه شرقي

به گزارش شهرنوشت به نقل از اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت نوسازی عباس‌آباد، سیدمحمدحسین حجازی، مدیرعامل اراضی عباس‌آباد به تشریح برنامه های نوروزی درقطب گردشگری تهران پرداخت و گفت: ﭘﻨﺠﻤﯿﻦ دوره اﯾﻦ ﺟﺸﻨﻮاره ﻫﻤﭽﻮن ﺳﺎل‌ﻫﺎی ﮔﺬﺷﺘﻪ از دوم تا دوازدﻫﻢ ﻓﺮوردﯾﻦ ﻣﺎه در ﺑﻮﺳﺘﺎن‌ﻫﺎی آب و آﺗﺶ، ﺑﻨﺎدر، ﻧﻮروز ، ﻃﺎﻟﻘﺎﻧﯽ ، ﭘﻞ ﻃﺒﯿﻌﺖ و ﻣﺮﮐﺰ ﻋﻠﻮم و ﻧﺠﻮم ﮔﻨﺒﺪ ﻣﯿﻨﺎ ﺑﺮﮔﺰار ﺧﻮاﻫﺪ ﺷد.

رئیس ستاد نوروزی عید شرقی در تشریح برنامه‌های این جشنواره با اشاره به این‌که این جشنواره یکی از برنامه‌های شاخص نوروزی در شهر تهران است و این منطقه یکی از اصلی‌ترین مقاصد گردشگری نوروزی خواهد بود، گفت: جشنواره نوروزگاه عید شرقی در سه بخش برنامه‌های میدانی، جشن‌های شبانه و ویژه برنامه جشن ملی پرچم، در منطقه فرهنگی گردشگری عباس‌آباد برگزار می‌شود.

او با تشریح جزئیات این جشنواره تصریح کرد: در این جشنواره برنامه‌های مختلفی چون برنامه‌های میدانی، برنامه‌های استیج‌محور، بازی‌های واقعیت مجازی(VR) و مسابقات عمومی، نورافشانی ویژه برنامه‌های گنبد مینا شامل اکران فیلم‌های سه بعدی از منظومه شمسی،تورهای گردشگری با محوریت نجوم،مسابقات علمی و ... برگزار خواهد شد تا مسافرین عزیز و شهروندان تهرانی بتوانند در ایام نوروزی با حضور در این منطقه تعطیلاتی خاطره‌انگیز را تجربه کنند.

حجازی با اشاره به تجربه موفق برگزاری کنسرت خیابانی در بوستان آب و آتش از تکرار این رویداد در جشنواره عید شرقی خبر داد و گفت: اجرای زنده شبانه شامل اجرای موسیقی های فاخر ایرانی به همراه اجرای خوانندگان مطرح کشور برگزار خواهد شد تا در این شرایط اقتصادی بتوانیم برپایی کنسرت را به تفریحی مناسب در نوروز ۹۸ تبدیل کنیم.

مدیرعامل اراضی عباس‌آباد با اشاره به رکورد میلیونی حضور گردشگران و شهروندان تهرانی در جشنواره نوروزی ۹۷ گفت: امیدواریم امسال نیز با برنامه‌های طراحی شده و تسهیلات در نظر گرفته شده برای استفاده از امکانات فرهنگی این منطقه بتوانیم این منطقه را به اولین مقصد مردم در نوروز ۹۸ تبدیل کنیم.

گفتنی است این جشنواره در ایام نوروزی همه روزه در سه بازه زمانی ۱۱ تا ۱۳، ۱۷ تا ۱۹ و همچنین ۲۰ تا ۲۲ در ﺑﻮﺳﺘﺎن‌ﻫﺎی آب و آﺗﺶ، ﺑﻨﺎدر، ﻧﻮروز و ﻃﺎﻟﻘﺎﻧﯽ و ﭘﻞ ﻃﺒﯿﻌﺖ و ﻣﺮﮐﺰ ﻋﻠﻮم و ﻧﺠﻮم ﮔﻨﺒﺪ ﻣﯿﻨﺎ ﺑﺮﮔﺰار ﺧﻮاﻫﺪ ﺷد.

کد خبر 434189

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار شهری

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha