همشهری آنلاین: سردار اشتری گفت: در چهارشنبه آخر سال خط قرمز پلیس امنیت مردم است و با همکاری مردم و حضور پلیس مشکلی در چهارشنبه آخر سال نخواهیم داشت.

امنیت مردم در چهارشنبه آخر سال خط قرمز پلیس است

به گزارش خبرگزاری فارس مراسم تکریم و معارفه روسای پلیس های تخصصی در ستاد فرماندهی ناجا با حضور سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی برگزار شد.

سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی یکی از دلایل جابجایی‌ها را تحول در کارها دانست و گفت: به حمدالله مدیران و فرماندهان این روحیه را دارند و با این تحولات در کار موثرتر از گذشته خواهند بود.

وی به برکات این جابه‌جایی‌ها پرداخت و هدف از جابجایی ها را خدمت رشد و تحرک بیشتر بیان کرد.

سردار اشتری با تاکید بر این مطلب که به سمت جوان گرایی می‌رویم و می‌خواهیم میانگین سن خدمتی هم پایین‌تر بیاید گفت: این انتصابات بر اساس معیارهایی بوده و به غیر از شرایط و صلاحیت های فردی از جمله اینکه فرد انقلابی جهادی ولایی متخصص فعال با انرژی و با انگیزه باشد حتما به این موارد دقت کرده ایم که انتصابات از داخل سازمان بوده و افراد با تجربه کار و سن پایین نیز انتخاب شوند.

سردار اشتری به آمادگی پلیس برای چهارشنبه آخر سال پرداخت و گفت خط قرمز پلیس امنیت مردم است و انشاءالله باهمکاری مردم و حضور پلیس مشکلی در چهارشنبه آخرسال نخواهیم داشت.

وی به سنوات گذشته که خسارت هایی از لحاظ جانی و مالی به مردم وارد شد پرداخت و گفت برخی از این خسارت‌ها جبران ناپذیر بود عالی ترین مقام  انتظامی کشور تاکید کرد کسانی که امنیت و آرامش مردم را به هم بزنند ناجا بر اساس قانون سریعاً با آنها برخورد می کند چرا که جامعه ما باید جامعه آرام و در شان مردم باشد.

فرمانده ناجا اظهار امیدواری کرد که با همکاری مردم و مادران و پدران کمترین خسارت را در چهارشنبه آخر سال داشته باشیم.

سردار اشتری به فعالیت قرارگاه نوروزی ناجا پرداخت و گفت قرارگاه نوروزی راهور نیز از ۲۵ اسفند آغاز به فعالیت کرده و تا ۱۷ فروردین و پایان تعطیلات در اختیار شهروندان خواهد بود.

کد خبر 433827

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار