اولین نمایش هوایی رسمی کشوری در رشته پرنده‌های رادیو کنترل با همکاری مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست‌جمهوری برگزار می‌شود.

برگزاری اولین نمایش هوایی رسمی کشوری در رشته پرنده‌های رادیو کنترل

‌به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از درگاه اطلاع‌رسانی مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست‌جمهوری، کمیته مدل ‌رادیو کنترل‌ پروازی‌ زیرمجموعه انجمن ورزش‌های هوایی با مشارکت مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت نهاد ریاست جمهوری‌ در راستای آغاز فعالیت و برنامه‌ریزی برگزاری رویدادهای ورزشی و رقابتی برای علاقمندان و مشتاقان پرواز پرنده‌های رادیو کنترل (مدل) در نظر دارد نسبت به برگزاری یک دوره مسابقه نمایش هوایی یا Air Show ‌اقدام کند.

این رویداد رسمی نمایش هوایی مقرر است در تاریخ ۲۵‌ بهمن‌ماه و به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شود.

علاقمندان به شرکت در این رویداد نمایشی که در سه بخش هواپیما، هلیکوپتر و پهپاد برگزار می‌شود می‌توانند برای نام‌نویسی در این رویداد به پایگاه اطلاع‌رسانی کانون هوانوردی ایران نماینده رسمی فدراسیون جهانی ورزش‌های هوایی (FAI) مراجعه کرده و با تکمیل فرم مربوطه ثبت‌نام خود را برای شرکت در این رویداد قطعی کنند.

‌شرکت در این رویداد هیچ هزینه ای برای علاقمندان در پی ندارد و به صورت رایگان است‌.

در پایان این رویداد از تقویم آموزشی و مسابقاتی سال ۱۳۹۸ کمیته مدل رونمایی خواهد شد که بر اساس آنها هر ساله مسابقات استاندارد فدراسیون بین المللی هوانوردی (FAI) در رشته های مختلف پرنده‌های مدل Aeromodellig و  پهپاد (Drone) به‌صورت کشوری جهت انتخاب تیم ملی در هر رشته برای شرکت در مسابقات بین المللی برگزار خواهد شد.

کد خبر 431721

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار