همشهری آنلاین: عضو هیات رییسه مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی، آخرین جزییات انتخاب رییس‌کل سازمان نظام پزشکی کشور را اعلام کرد.

سازمان نظام پزشكي

دکتر منصور جعفری نمین در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه تاکنون ۲۲۳ نفر از اعضای مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی برای حضور در رأی‌گیری اعلام آمادگی کرده‌اند، گفت: همچنین تاکنون شش نفر به صورت کتبی کاندیداتوری خود را برای تصدی سِمَت رییس‌کلی سازمان نظام پزشکی اعلام کرده‌اند.

وی افزود: شش کاندید اعلام شده عبارتند از آقایان دکتر ظفر قندی، دکتر عزیزی، دکتر سالاریان، دکتر سید شریفی، دکتر افشین‌پور و دکتر بردیا. این افراد اعلام کاندیداتوری کرده‌اند. از این کاندیداها سه نفرشان عضو شورای‌عالی نظام پزشکی بوده، یک نفر بازرس و دو نفر هم عضو هیئت مدیره نظام پزشکی‌های شهرستان‌ها و نماینده مجمع عمومی هم هستند. همه کاندیداها عضو مجمع عمومی بوده و حق رأی هم دارند.

جعفری نمین تاکید کرد: بر همین اساس روز جمعه ۲۶ بهمن ماه دو جلسه برای مجمع عمومی خواهیم داشت؛ یکی جلسه مجمع‌عمومی عادی برای بررسی مشکلات جامعه پزشکی و جلسه مجمع عمومی فوق‌العاده که برای انتخاب رئیس کل از ساعت هشت صبح تا چهار بعد از ظهر برگزار می‌شود. امیدوارم رئیس‌کل سازمان نظام پزشکی با رأی بسیار بالایی انتخاب شود تا قدرت بیشتری هم برای اداره این سازمان داشته باشد.

کد خبر 431656

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =