همشهری آنلاین: تیم فوتبال باشگاه الکویت حریف ذوب آهن ایران در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا دیشبریال ۲۱ بهمن وارد اصفهان شد.

باشگاه الكويت

به گزارش ایرنا، تیم الکویت با ۲۴ بازیکن به اصفهان سفر کرده است و در بدو ورود در فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی این شهر مورد استقبال نمایندگان باشگاه ذوب آهن میزبان خود قرار گرفت.

این تیم قرار بود روز شنبه وارد اصفهان شود اما به دلیل مشکلاتی که برای رزو هتل محل اقامت این تیم بوجود آمد، این سفر با ۲۴ ساعت تاخیر انجام شد.
' عمر الزامل ' هماهنگ کننده تیم الکویت با اشاره به اینکه این تیم امروز در ورزشگاه فولاد شهر محل برگزاری مسابقه، تمرین می‌کند تصریح کرد: هوای اصفهان سرد است و بازیکنان الکویت به چنین آب و هوایی عادت ندارند. وی ابراز امیدواری کرد که وضعیت آب و هوای اصفهان بر آمادگی بازیکنان این تیم تاثیرگذار نباشد.

دیدار تیم‌های ذوب آهن ایران و الکویت کویت از مرحله پلی آف لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا  سه‌شنبه در ورزشگاه فولاد شهر برگزار خواهد شد.
تیم فوتبال الکویت سه‌شنبه هفته گذشته در اولین دیدار خود در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل تیم الوحدات اردن به پیروزی رسید.

برنده دیدار تیم‌های ذوب آهن ایران و الکویت کویت در مرحله بعدی رقابت‌های پلی آف لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا باید ۳۰ بهمن با الغرافه قطر دیدار کند.

کد خبر 431356

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =