همشهری آنلاین: بزرگان و باشگاه‌های جهان درگذشت بازیکن آرژانتینی را تسلیت گفتند.

واکنش جهان فوتبال به مرگ سالا

به گزارش ایسنا، بامداد جمعه مرگ سالا تأیید شد. جسدی که در کانالش مانش پیدا شده بود متعلق به بازیکن آرژانتینی بود. جهان فوتبال نسبت به این اتفاق تلخ واکنش نشان داد. باشگاه کاردیف که به تازگی با سالا قرارداد امضا کرده بود در توییترش نوشت: با خانواده امیلیانو همدردی می‌کنیم. او و دیوید (خلبان هواپیما) همیشه در یاد ما خواهند بود.

در آرژانتین نیز بزرگان و باشگاه‌های این کشور با سالا خداحافظی کردند. فدراسیون فوتبال آرژانتین با خانواده این بازیکن ابراز همدردی کرد و کلودیو تاپیا، رئیس این فدراسیون در توییترش نوشت: AFA از این اتفاق تلخ ناراحت است.

دیگو آرماندو مارادونا در اینستاگرام نوشت: خبر خیلی تلخی بود. اغلب ما کور سوی امیدی داشتیم. به خانواده و دوستان سالا تسلیت می‌گویم. برای همیشه سالا.

علاوه بر ستاره سال‌های دور فوتبال آرژانتین، نیمار، خوان پابلو سورین، سرخیو آگوئرو، کیلیان ام باپه و گابریل باتیستوتا نیز با خانواده سالا ابراز همدردی کردند.

مائورو ماکری، رئیس جمهور آرژانتین در توییترش نوشت: خبر دردناکی بود. با خانواده، دوستان و هم تیمی‌هایش در این لحظات سخت تسلیت می‌گویم. ما با شما هستیم.

باشگاه‌های ریورپلاته، بوکاجونیورز، بارسلونا، ایندیپندینته، سویا، آمیان و والنسیا نیز به این اتفاق تلخ پرداختند و تسلیت گفتند. باشگاه چاپه‌کوئنسه که در سال ۲۰۱۶ به خاطر سقوط هواپیما اغلب بازیکنانش را از دست داد برای سالا آرامش را آرزو کرد و با او خداحافظی کرد.

بازیکن آرژانتینی دوشنبه هفته گذشته نانت را به مقصد کاردیف ترک کرد اما هواپیمایش در کانال مانش از رادار محو شد.

علاوه بر این‌ها، حساب کاربری لیگ برتر فوتبال انگلیس در توییتر، به این ماجرا واکنش نشان داد.

کد خبر 431127

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =