همشهری آنلاین: معاون فرماندهی انتظامی لرستان گفت: اعضای دو تیم مظنون به تعداد ۵ نفر در رابطه با حادثه تیراندازی خرم‌آباد دستگیر شدند.

انفجار تانكر سوخت خرم‌آباد

سرهنگ رضا شیراوژن در گفت‌وگو با مهر، با اشاره به حادثه تیراندازی بامداد امروز، ۱۷ بهمن، خرم‌آباد گفت: در این رابطه اعضای دو تیم مظنون به تعداد ۵ نفر دستگیر شدند.

وی خاطرنشان کرد: تحقیقات در این رابطه ادامه دارد.

بر اساس این گزارش، سرهنگ سید علی میراحمدی جانشین فرمانده انتظامی استان لرستان در تشریح حادثه بامداد امروز خرم‌آباد اظهار کرد: ساعت ۲ بامداد امروز، مأموران گشت انتظامی شهرستان خرم‌آباد حین گشت‌زنی در محله «دره گرم» به دو سرنشین خودرو پراید که در کنار پمپ‌بنزین پارک شده بود، مشکوک شدند که آن‌ها به‌ محض مشاهده پلیس اقدام به تیراندازی می‌کنند.

وی افزود: در این درگیری، مهاجمان به تانکر خالی سوخت گاز مایع که در محوطه پمپ‌ بنزین پارک شده بود تیراندازی می‌کنند که به انفجار مهیب و شکسته شدن شیشه‌های ساختمان‌های مجاور منجر می‌شود.

جانشین فرمانده انتظامی استان لرستان در خاتمه گفت: در این درگیری، یک نفر از سربازان دلاور و جان‌برکف نیروی انتظامی به نام نجم‌الدین باوی به درجه رفیع شهادت نائل آمد و همچنین یک افسر ناجا به نام ستوان یکم، جابر بیرانوند، نیز به‌شدت مجروح شد که در کما به سر می‌برد.

کد خبر 430986

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =