همشهری آنلاین: مهاجم جدید استقلال گفت: در حال حاضر تنها چیزی که برای من اهمیت دارد اثبات توانایی‌هایم است و استقلال بهترین انتخاب برای رسیدن به این مهم بود.

گادوين منشا

به گزارش ایرنا، گادوین منشا که اخیرا به استقلال پیوسته است، این رابطه گفت: خیلی خوشحالم که در اینجا حضور دارم. انتقال به استقلال یک قدم و جهش بزرگ است. احساس غریبی ندارم و اینجا شبیه به خانه خودم است. او افزود: تنها چیزی که برای من مانده، نشان دادن توانایی‌هایم است تا به خیلی افراد ثابت کنم که اشتباه نکردم به استقلال آمدم.

منشا درباره این که چرا استقلال را برای ادامه دوران بازیگری انتخاب کرد گفت: استقلال را می‌شناسم آنها دو مرتبه قهرمان آسیا شده اند. رابطه من با شفر بسیار نزدیک است و به همین دلیل او خواهان حضور من در استقلال بود. جابه جایی صورت گرفته بسیار بزرگ بود و از شفر به خاطر اعتمادش تشکر می‌کنم.

وی تصریح کرد: استقلال در آسیا با تیم‌های سختی رقابت می‌کند. من با الهلال و الدحیل بازی کردم و مهم‌ترین چیز این است که برابر آنها عملکرد موفقی داشتم. امیدوارم استقلال نتایج خوبی بگیرد و عملکرد قابل قبول من در آسیا تداوم داشته باشد تا به تیم کمک بیشتری بکنم.

کد خبر 430978

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =