همشهری آنلاین: دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا برای سخنرانی سه شنبه شب خود کودکی به نام جوشوآ ترامپ را به عنوان مهمان ویژه به کنگره آمریکا دعوت کرده است.

كنگره آمريكا

به گزارش یورونیوز،این کودک که نسبتی با رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا ندارد در مدرسه به دلیل تشابه اسمی با دونالد ترامپ مورد اذیت و آزار قرار گرفته است.

کاخ سفید اعلام کرده است که این دانش آموز کلاس ششم یکی از دهها مهمان ویژه دونالد ترامپ و ملانیا ترامپ در جریان مراسم ایراد سخنرانی «وضعیت اتحاد» (State of the union) خواهند بود.

در بیانیه کاخ سفید آمده است که جوشوآ ترامپ به علم، هنر، تاریخ و حیوانات علاقه دارد. به گفته کاخ سفید او امیدوار است بتواند در آینده شغلی مرتبط با حیوانات داشته باشد.

رئیس جمهوری آمریکا، بانوی اول این کشور و ۵۳۵ عضو کنگره اجازه دارند برای سخنرانی سالانه دونالد ترامپ افرادی را به ساختمان کنگره دعوت کنند.

سخنرانی سالانه رئیس جمهوری در کنگره ایالات متحده از رویدادهای مهم سیاسی سال در این کشور محسوب می شود.

روسای جمهوری اغلب افرادی را به سخنرانی خود دعوت می کنند که جنبه ای از زندگی آنها با مسائل مطرح شده در سخنرانی ارتباط دارد.

از دیگر مهمانان دونالد و ملانیا ترامپ در سخنرانی سه شنبه شب می توان به اعضای خانواده جرالد و شرون دیوید اشاره کرد. جرالد و شرون دیوید زوجی سالخورده بودند که توسط یک مهاجر غیرقانونی به قتل رسیدند.

کد خبر 430901

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار