همشهری‌آنلاین: مدیرعامل برج میلاد با اشاره به برگزاری ویژه برنامه‌های دهه فجر گفت: هم‌زمان با چهلمین سال انقلاب اسلامی، یادمان ملی برنامه‌های گسترده‌ای را برای این ایام در نظر گرفته‌ایم که شامل برنامه‌های هنری، فرهنگی و اجتماعی و ورزشی است.

برج ميلاد

علی درویش‌پور با بیان این مطلب افزود: برگزاری ویژه برنامه هنری "چله عشق" یکی از برنامه‌های برج میلاد است که با همکاری انجمن هنرهای تجسمی استان تهران اجرا می‌شود. این برنامه در قالب کارگاه آموزشی و نمایشگاه نقاشی است.

به گزارش ایسنا، او ادامه داد: در این برنامه ۳۰ تا ۴۰ هنرمند حوزه هنرهای تجسمی در سه رشته نقاشی، نقاشی و خط و خوشنویسی در روزهای۱۰ و ۱۱ بهمن ماه کارگاه آموزشی در گالری برج میلاد برپا خواهند کرد. در این کارگاه آموزشی هنرمندان برداشت شخصی خود را از زوایای مختلف نسبت به انقلاب اسلامی در قالب هنر مطرح خواهند کرد.

درویش‌پور با بیان این‌که آثار هنری خلق شده در این کارگاه از ۱۱ تا ۱۷ بهمن ماه به نمایش گذاشته خواهد شد، تصریح کرد: برگزاری ویژه برنامه تلویزیونی "چله انقلاب" نیز از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه در مرکز همایش‌های برج میلاد از دیگر برنامه‌های این دهه است. این برنامه هر شب از ساعت ۱۷:۳۰ الی ۲۰ از شبکه ۵ سیما به صورت زنده پخش می‌شود.

مدیرعامل برج میلاد از اجرا قله برنامه‌های ورزشی در نگارخانه غربی خبر داد و گفت: این برنامه نیز در طول این ایام از ساعت ۹ الی ۲۱ برای شهروندان و بازدیدکنندگان اجرا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، درویش‌پور در پایان عنوان کرد: همچنین امسال به روال سال‌های گذشته بانگ تکبیر و مراسم ویژه نورافشانی با حضور خانواده‌های شهدا و ایثارگران در شب ۲۲ بهمن ماه در سکوی دید باز و رأس ساعت ۲۱ برگزار می‌شود.

کد خبر 430059

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =