همشهری آنلاین: تیم ملی بحرین با گلی که در نیمه اول وقت‌های اضافه بازی خورد مقابل کره جنوبی تن به شکست داد و از گردونه مسابقات حذف شد.

جام ملت‌ها كره و بحرين

به گزارش ایسنا، در ادامه مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا، تیم‌های ملی کره‌جنوبی و بحرین به مصاف هم رفتند که پس از تساوی یک بر یک در زمان‌های معمول بازی، یاران بنتو گل دوم را در وقت‌های اضافه به ثمر رساندند و به جمع هشت تیم پایانی صعود کردند.

بحرین برخلاف انتظارات بازی را هجومی آغاز کرد و می‌توانست دو بار به گل برسد اما رفته رفته کره‌جنوبی سوار توپ و میدان شد ولی بازیکنان این تیم در زدن ضربات آخر کم دقت بودند و بازی تا اواخر نیمه نخست گلی نداشت. در نهایت هوانگ هی چان در دقیقه ۴۳ این دیدار کره جنوبی را به گل نخست رساند تا خیال پائولو بنتو تا حدودی راحت شود.

در نیمه دوم هم توپ و میدان در اختیار کره‌جنوبی بود و بحرین علی رغم عقب افتادن از حریف دست از دفاع لایه لایه برنداشت تا در دقیقه ۷۷ محمد سعد الرمیحی روی اشتباه خط دفاعی کره‌جنوبی، گل تساوی بخش بحرین را وارد دروازه کرد تا بحرین به بازی برگردد.

کره‌ای‌ها در نیمه دوم تلاش خود را دو چندان کردند اما زمین خوردن‌های وقت و بی‌وقت بحرین، دقایق زیادی از زمان بازی را تلف کرد تا این که در آخرین دقیقه نیمه نخست وقت‌های اضافه، کیم جین سو گل دوم یاران بنتو را به ثمر رساند.

همانند اکثر دقایق این بازی، بحرین چشم به ضد حملات داشت و کماکان کره‌جنوبی بر بازی مسلط بود ولی توپ دیگری از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا یاران بنتو به مرحله بعد صعود کنند و در انتظار برنده بازی قطر و عراق بمانند.

کد خبر 429322

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار